گیلان، زیباکنار
0133416

13 مورد از شهرهای دیدنی گیلان در بهار که باید از آن‌ها دیدن کرد

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-14
شهرهای دیدنی گیلان در بهار

گیلان یکی از استان‌های زیبا و سرسبز شمالی است که دارای شهرهای زیبایی است. در زیر به 13 مورد از شهرهای دیدنی گیلان در بهار که باید از آنها دیدن‌کنید پرداخته شده است:

برای خرید ویلا در بهدشت چمستان با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

شهرهای دیدنی گیلان در بهار

1.رشت:

مگر می‌شود به گیلان رفت و از رشت دیدن نکرد. رشت به‌عنوان مرکز استان گیلان، شهری با بافت زیبا و جاذبه‌های گردشگری است. این شهر در فصل بهار دارای هوایی خوش و عالی است. شما می‌توانید در این شهر از میدان شهرداری، پارک‌های زیبا، بازار رشت و دیگر جاذبه‌ها دیدن‌کنید و لذت ببرید.

2.لاهیجان:

یکی از دیگر شهرهای زیبای گیلان که باید در بهار از آن دیدن کرد، شهر زیبای لاهیجان است. لاهیجان شهری تمیز با بافتی زیباست که در فصل بهار میزبان مسافران زیادی است. در این شهر می‌توانید در کنار دیدن جذابیت ها و آثار سوغاتی‌هایی مانند کلوچه و چای نیز خریداری کنید. کلوچه و چای لاهیجان در ایران شهرت زیادی دارد.

3.فومن:

اگر دنبال شهری در گیلان هستید که طبیعت زیبا و دلپذیری داشته باشد تا در بهار به آنجا بروید فومن یکی از گزینه‌های بسیار خوب است. هوا در فصل بهار در این شهر بسیار عالی و دلچسب است و درختان زیبای درون شهر و نیز طبیعت زیبای اطراف این شهر می‌تواند لحظات خوشی را برای شما فراهم‌کند. همچنین شما می‌توانید در این شهر از جاذبه‌های متعدد آن دیدن‌کنید.

4.آستارا:

آستارا یکی از شهرهای بزرگ استان گیلان است که جاذبه‌های فراوانی دارد. ساحل زیبای این شهر می‌تواند خیلی‌ها را به سوی خود بکشاند. در فصل بهار، دیدن این شهر زیبا و تاریخی می‌تواند جذابیت‌های فراوانی داشته باشد. این شهر دارای بافتی زیبا و جالب است و  در بهار هوایی خنک و مناسب دارد. شهر آستارا در اطراف خود دارای جاذبه‌های بسیاری دارد که می‌تواند در نوع خود دیدنی و جذاب باشد.

برای خرید ویلا در سعادت آباد نور با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

5.بندر انزلی:

بندر انزلی از شهرهای مهم و زیبای استان گیلان است که دارای جاذبه‌های متعددی است. مهم‌ترین جاذبه این شهر بدون شک بندرز زیبای آن است که می‌توان از آن دیدن کرد. بندر انزلی پس از رشت، بزرگترین شهر استان گیلان محسوب می‌شود. این شهر زیبا دارای جذابیت‌های متعددی چون آکواریوم انزلی، کلبه وحشت انزلی، مراکز خرید، بازار و دیگر موارد است. این شهر در بهار هوایی مطبوع و مناسب دارد.

6.رودسر:

شهر رودسر، مرکز شهرستانی به‌همین نام است و شهری زیبا است که می‌تواند گزینه خوبی برای دیدن کردن در فصل بهار باشد. در این شهر شما می‌توانید از مکان‌های متعددی دیدن‌کنید که از میان آنها می‌توان به بنای شهرداری رودسر، پل خشتی تمیجان، مراکز خرید و بازار و دیگر موارد اشاره کرد. هوا در فصل بهار در این شهر مناسب و خنک است.

برای خرید ویلا ساحلی شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

7.رودبار:

شهر رودبار یکی دیگر از شهرهایی است که می‌توان به‌عنوان گزینه برای دیدن در نظر گرفت. این شهر که به‌خاطر زیتون هایش مشهور است دارای جاذبه‌های متعددی است. خود شهر رودبار دارای مکان‌های دیدنی بسیاری است و می‌توان از آن سوغاتی‌های مختلفی خریداری کرد و در عین حال اطراف رودبار نیز جذابیت‌های فراوانی وجود دارد.

8.تالش:

حتماً  نام جنگل‌های زیبای تالش به گوشتان خورده است. شهر تالش یکی دیگر از شهرهای گیلان است که هم خود دارای جذابیت‌های متعددی است و هم اطراف آن پر از جذابیت ها و آثار دیدنی است. مناظر بکر اطراف این شهر روح انسان را جلا می‌دهد. خود این شهر نیز دارای آثار زیبایی است که می‌توان از آنها دیدن کرد و لحظات خوشی را سپری کرد.

9.لنگرود:

لنگرود از دیگر شهرهای استان زیبای گیلان است که اگر چه چندان بزرگ نیست اما زیبا و دیدنی است. در بهار اگر به آنجا رفتید حتماً از بازار لنگرود، بقعه دوازده امام، پل خشتی لنگرود و دیگر آثار دیدن‌کنید. این شهر زیبا در اطراف خود نیز دارای جاذبه‌های متعددی است و طبیعت بسیار زیبایی دارد. شما می‌توانید لنگرود را نیز به‌عنوان گزینه‌ای مناسب برای سفر انتخاب کنید.

برای خرید ویلا مشاع در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

10.ماسال:

ماسال، شهری کوچک اما زیبا و دیدنی است. شما می‌توانید در این شهر از جاذبه‌هایش دیدن‌کنید. این شهر کوهستانی در بهار دارای آب‌وهوایی عالی و بی‌نظیر است. ماسال دارای قدمتی کهن است و دارای آثار تاریخی است. شهرستان ماسال نیز دارای ییلاقات و طبیعت بسیار زیبا و بکری است و از همین رو سفر به ماسال در بهار و دیدن کردن از آن گزینه‌ای مناسب باشد.

11.املش:

اگر دوست دارد به شهری بروید که هم طبیعت زیبایی داشته باشد و هم آثار تاریخی داشته باشد املش گزینه خوبی خواهد بود. املش شهری با آب‌وهوای معتدل است که جمعیت زیادی ندارد اما آثار زیبایی دارد. از جذابیت‌های این شهر می‌توان به عمارت عبدالعلی خان صوفی، سه شنبه بازار ،پارک‌های زیبا و دیگر موارد است. در شهرستان املش نیز تا دلتان بخواهد می‌توانید جذابیت‌های طبیعی و تاریخی پیدا کنید.

12.صومعه‌سرا:

صومعه‌سرا از دیگر شهرهای زیبای استان گیلان است که در بهار آب‌وهوایی عالی دارد. این شهر دارای جذابیت‌های متعددی است و می‌تواند میزبان گردشگران مختلف باشد. از میان جاذبه‌های این شهر می‌توان به پل گازوبار، بندر پیربازار، تالاب گل لاله، یکشنبه بازار و دیگر موارد اشاره کرد. صومعه‌سرا بدون شک یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر در بهار است.

برای خرید ویلا استخردار در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

13.شفت:

شهر شفت اگر چه کوچک است و جمعیت زیادی ندارد اما طبیعت زیبایی دارد و جذابیت‌های متعددی را در دل خود جای داده است. در این شهر می‌توان از بازار آن و آثار تاریخی اش دیدن کرد و محصولات محلی اش مانند پنیر را خریداری کرد چون جزء بهترین ها هستند و به‌طور کلی لحظات خوبی را سپری کرد. در بهار آب‌وهوای این شهر و شهرستان مطبوع و مناسب است.

اگر به‌دنبال خرید ویلا در شمال کشور هستید، انبوه‌سازان آرش می‌توان کمک بسیار خوبی برای شما باشد. شرایط ما می‌تواند به بهترین شکل شما را صاحب یک ویلای مناسب کند.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×