گیلان، زیباکنار
0133416

معرفی غار آویشوی

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-12-22
غار آویشوی

غار آویشوی یکی از مناطق زیبا برای گردشگران و افرادی است که به‌دنبال هیجان، طبیعت و زیبایی است. غار آویشوی یک غار آهکی محسوب می‌شود. غار آویشوی در استان گیلان و در منطقه‌ای به‌نام آویشوی در شهرستان ماسال و در 40 کیلومتری جنوب غربی شاندرمن قرار دارد. این غار یک پدیده طبیعی زیبا است که می‌توانید آن را از نزدیک تماشا کنید. سفر به درون این غار زیبا و طبیعی پر از لحظه های تکرارنشدنی است.

اگر قصد سفر به استان گیلان را دارید حتماً از غار آویشوی دیدن‌کنید و با خرید ویلا ارزان گیلان اوقات زیبایی را در این منطقه سرسبز با مناطق زیبای گرشگری سپری کنید. آویشوی در زبان محلی مردم منطقه به معنای فرو رفتن آب است.

فروش ویلا گیلان در این منطقه به وفور دیده می‌شود. همچنین شما می‌توانید با خرید قسطی ویلا از شرکت انبوه‌سازان آرش به‌راحتی صاحب ویلا شوید.

از لحاظ زمین‌شناسی می‌توان گفت که این غار یکی از چشم‌اندازهای زیبا منطقه شمال است که جزء اشکال کاردستی در سنگهای کربنانه است، غار آویشوی به مروز زمان و در پی تبخیر آب به‌شکل ستون های اهمکی درامده است و همین ستون اهکی درون غار جلوه‌های ویژه‌ای را پدید آورده است.با خرید ویلا شمال یک شب رویایی را در دفتر و آلبوم خاطرات خود ثبت کنید. اصولاً سفر به شمال ایران و دیدن مناطق طبیعی بدون خرید ویلاگیلان میسر نمی‌شود. شرکت انبوه‌سازان آرش سلزنده شهرک‌های ویلایی آرش به‌خاطر رضایت و آسایش هموطنان اقدام به فروش ویلا قسطی گیلان در مناطق مختلف به‌خصوص زیبا کنار را در دستور کار خود قرار داده است تا شما به‌راحتی بتوانید صاحب ویلا شوید.

دهانه غار آویشوی در حدود 14 متر عرض و 19 متر ارتفاع دارد. توجه‌داشته‌باشید که این غار منحصربه‌فرد طولانی‌ترین غار استان گیلان محسوب می‌شود، به‌همین خاطر سالانه گردشگران زیادی برای تماشای غار به این منطقه سفر می‌کنند.  با خرید ویلا قسطی گیلان زیبایی سفر خود را دو چندان کنید.  غار آویشوی در ارتفاع یک هزار 300 متری از سطح دریا و بین مناطقی نظیر انده چو، خماسون و تائی بنه در بستر درهای کم‌آب قرار گرفته است.

درباره تاریخچه غار آویشوی(غار آهکی) نیز گفته می‌شود غار آویشوی توسط غار نوردان و کوهنوردان محلی کشف و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. شهر مازرندان و گیلان پر از از جاذبه‌های طبیعی  است. به‌همین خاطر فروش ویلا ارزان گیلان و همچنین خرید ویلا ارزان گیلان در این منطقه به وفور یافت می‌شود که شما می‌توانید براحتی ویلای منحصر بفرد خود را در مناطق مختلف شمال از شرکت ویلا سازی آرش تهیه کنید.

اگر به غار آویشوی سفری داشتید توجه کنید که بیش از 17 غار بزرذگ و کوچک در شهرستان ماسال وجود دارد. که می‌توانید از آنها نیز بازدید کنید. شهرستان ماسال را می‌توان به شهر غارها توصیف کرد. غار آویشوی یکی از بی‌نظیرترین غارهای ایران محسوب می‌شود که دارای جاذبه‌های طبیعی فراوانی در اطراف و داخل غار است. اگر وار غار شوید انگاری به‌دوران ماقبل تاریخ سفر کرده‌اید جاهایی که فقط در سریال‌ها و فیلم‌های می‌توان دید .

این غار آنچنان با ستون های و قندیل های اهکی  زیباست که انسان را به هیجان وا می دارد. اگر قصد دارید چند روزی  را در گیلان بمانید می‌توانید با خرید ویلا گیلان و همچنین اجاره ویلا ارزان گیلان چند روزی را بدون دغدغه استراحت و تفریح کنید و از امکانات ویلا و طبیعت بکر آن استفاده کنید.

قدمت غار طبق تحقیقات زمین‌شناسی به 75 میلیون سال قبل باز می‌گردد، که حدود 2 کیلومتر طول و 150 متر عمق دارد. در داخل این غار شما می‌توانید در حدود 7 آبشار و همچنین شمار زیادی قندیل را مشاهده کنید و عکسی به یادگار در درون غار بگیرید و در دفتر خاطرات خود ثبت کنید.

با خرید ویلا شمال و اجاره ویلا گیلان لحظات به یادماندنی را در کنار دوستان و خانواده سپری کنید، و شب هنگام یک دورهمی دوستانه را در ویلای شیک و در کنار طبیعت تجربه کنید و لذت ببرید. وجود آبشارهای و قندیل های زیبا در داخل غار باعث زیبایی هر چه بیشتر غار آویشوی در استان گیلان شده است.

برای رسیدن به غار باید از مسیر سرسبز جنگلی و همچنین چشمه‌های جوشان گذر کنید تا به غار برسید. مسیری سرسبز پر از جاذبه‌های گردشگری پس فرصت را از دست ندهید و در اولین فرصت به غار آویشوی سفر کنید و با خرید ویلا ارزان گیلان سفری زیبا بسازید.

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×