گیلان، زیباکنار
0133416

قیمت ویلا لاکچری در شمال با لوکیشن فوق‌العاده

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
قیمت ویلا لاکچری در شمال

مطمئناً افرادی که به‌دنبال خرید و قیمت ویلا لاکچری در شمال هستند ترجیح‌شان بر این است که ویلای مورد نظرشان در لوکیشن فوق‌العاده و خوش آب‌وهوایی در شمال واقع‌شده باشد نه یک منطقه معمولی.

اصلاً یکی از ویژگی‌هایی که می‌تواند به ویلا صفت لاکچری‌بودن بدهد، همین موقعیت مکانی ویلا است. آیا تا به حال ویلایی لاکچری دیده‌اید که در مناطق متوسط و معمولی بنا شده باشد؟

اصلاً چنین ویلاهایی لقب لوکس را به‌خود نمی‌گیرند. اغلب افراد از روی موقعیت جغرافیایی یک ویلا به آن لقب لوکس یا لاکچری می‌دهند.

دست‌به‌دست هم دادن این دو فاکتور یعنی لوکس‌بودن و عالی‌بودن لوکیشن می‌تواند به‌تنهایی قیمت خرید ویلا در شمال را با شیبی تند رو به‌سمت بالا ببرد. بنابراین افرادی که می‌خواهند ویلا لاکچری در لوکیشن‌های فوق‌العاده شمال خریداری کنند باید به فکر مبلغ آن نیز باشند که مبلغ قابل‌توجهی است.

لوکیشن‌های فوق‌العاده در شمال کم نیست. در واقع می‌توان اغلب لوکیشن‌های شمالی را فوق‌العاده دانست چرا که خطه شمال خطه‌ای زیبا و خوش آب‌وهواست و کیست که از حضور در اتمسفر شمال احساسی از رضایت درونی نداشته باشد؟

اما زمانی که صحبت به ویلا لاکچری میرسد نمی‌توان تمام مناطق شمالی را عالی دانست. تنها برخی از مناطق شمالی هستند که برای احداث ویلاهای لاکچری مناسب به‌نظر می‌رسند.

به چه ویلایی لاکچری گفته می‌شود؟

برای آنکه بتوان صفت لاکچری به یک ویلا داد باید ویژگی‌های مختلفی را در مورد آن بررسی کنیم.

به‌عنوان مثال متراژ ویلا، کیفیت تولید، متریال‌های استفاده شده، سبک طراحی معماری و البته مهم‌تر از همه امکانات رفاهی خاص و ویژه‌ای که در ویلا تعبیه شده است و موجب راحت‌تر شدن سبک زندگی شما می‌شود، همه این موارد دست‌به‌دست هم می‌دهند تا یک ویلا به ویلایی لاکچری و گران‌قیمت تبدیل شود.

اغلب افرادی که سراغ خرید ویلاهای لاکچری در لوکیشن‌های عالی شمال می‌روند افرادی با سطح مالی بالا هستند که از عهده پرداخت هزینه‌های سنگین خرید ویلای لاکچری بر می‌آیند.

اما بهترین لوکیشن‌های شمالی برای خرید ویلا کجاست و قیمت آن‌ها چگونه است؟

قیمت لوکس‌ترین ویلاهای شمالی

لوکس‌ترین ویلاهای شمالی در استان‌های مازندران و گیلان قرار دارند. این استان‌ها در سال‌های اخیر پیشرفتی بسیار چشمگیر در حوزه ساخت‌وساز و پروژه‌های ویلایی داشته‌اند.

خرید و فروش ویلاهای لاکچری یک نوع سرمایه‌گذاری می‌باشد که موجب رونق‌گرفتن چرخه‌های اقتصادی در شهرهایی شده است که دارای ویلاهای لاکچری هستند.

قیمت زمین در این شهرهای با رشد قابل توجهی روبه‌رو است و هرگونه خرید و فروش ویلا در این مناطق یک سرمایه‌گذاری پربازده است.

بهترین شهرها برای خرید ویلا لاکچری در شمال

 محمودآباد

اگر فردی به قصد خرید ویلایی لاکچری راهی خطه شمال شود مطمئناً یکی از اولین انتخاب‌های او برای خرید ویلای لاکچری محمود آباد است.

یکی از نکته‌های جالب در مورد محمودآباد این است که هم می‌توان ویلاهای لاکچری و هم ویلاهایی معمولی در این شهر خرید با این حال افرادی که به‌دنبال خرید کاخ‌ویلا و و ویلاهای سوپر لاکچری هستند مطمئناً محمود آباد را در لیست خود قرار می‌دهند.

متل‌قو و خزر‌شهر

از جمله گران‌قیمت‌ترین و لاکچری‌ترین ویلاهای شمالی در استان مازندران در متل‌قو خزر‌شهر قرار دارند. قیمت خرید ویلا در این مناطق بیش از مناطق دیگر است.

دلیل آن هم دسترسی بسیار بالای این شهرها به تهران و هجوم سرمایه‌داران برای خرید ویلا در این شهرهای خوش آب‌وهوا است.

بندرانزلی

یکی از لاکچری ترین مناطق استان گیلان، بندر انزلی است که ویلاهای ساحلی زیبا و لاکچری در آن واقع‌شده است. در واقع بندر انزلی به پاتوقی برای خرید و فروش ویلاهای لاکچری توسط سرمایه‌داران تبدیل‌شده و همین موضوع در چند سال اخیر توانسته رونق بالایی به چرخه‌های اقتصادی این شهر بدهد. چرا که خرید و فروش ویلا در یک منطقه می‌توان همراه خود سرمایه قابل توجهی را به آن منطقه بیاورد.

امیردشت و پالم پلازا

اگر بخواهیم شهرک‌هایی را نام ببریم که لاکچری‌ترین ویلاهای مازندران در آنها واقع‌شده است به شهرک‌هایی به‌نام امیر‌دشت و پالم پلازا خواهیم رسید.

قیمت خرید ویلای لاکچری در این مناطق به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به‌طور کلی از آنجایی که این مناطق جزو منطقه‌های لوکس محسوب می‌شوند دارای قیمت بیشتری هستند.

اینکه متراژ ویلا شما چقدر است و چه امکاناتی را درون خود جای‌داده بر قیمت آن تأثیرگذار خواهد بود.

رامسر

رامسر نیز یکی از شهرهایی است که ویلاهای لاکچری زیادی در آن واقع‌شده‌اند. نکته جالب در مورد ویلاهای رامسر این است که قیمت خرید ویلاهای جنگلی در این شهر به مراتب بیشتر از سایر شهرها است.

چنانچه گشت‌وگذاری در شهر رامسر داشته‌باشید متوجه خواهید شد که نمونه‌هایی از ویلاهای لاکچری در این شهر واقع‌شده است که طراحی معماری آن‌ها در سطح خطه شمال مثال ندارد.

قیمت ویلا لاکچری در شمال باتوجه به میزان تقاضا

هر شهر در خطه شمال می‌تواند دارای مناطقی لاکچری مخصوص به‌خود باشد. اما به‌طور کلی می‌توان گفت که قیمت ویلای لاکچری با لوکیشن فوق‌العاده در شمال به‌طور مستقیم به میزان تقاضا بستگی دارد.

مناطق شناخته‌شده در خطه شمال میزان تقاضای بیشتری را برای خرید ویلای لاکچری به‌خود اختصاص داده‌اند. ویلای لاکچری چیزی نیست که تقاضای آن در بازار افت پیدا کند چرا که ویلاهای لاکچری دارای خریداران خاص خود هستند و هیچ وقت بازارشان کساد نخواهد شد.

قیمت ویلا لاکچری در شمال باتوجه به شهر

یکی از عواملی که می‌تواند یک ویلا را در دسته ویلاهای لوکس قرار دهد، میزان دسترسی آن به تهران است. اگر دقت کرده باشید در شهرهایی که ذکر کردیم اغلب آن‌ها دسترسی بالایی به تهران دارند و اغلب خریداران ویلاهای لاکچری نیز ساکنین تهران هستند.

هرچه این میزان دسترسی بیشتر باشد مطمئناً قیمت ویلای لاکچری نیز بیشتر خواهد بود. برخی از شهرهای شمالی دستسی عالی به تهران دارند و اگر در مورد قیمت ویلا در این شهرها دقت کنید متوجه میشوید که قیمت ویلاها در این شهرها بیشتر است.

قیمت ویلا لاکچری در شمال باتوجه به‌چشم‌انداز ویلا

لوکیشن‌های فوق‌العاده هم می‌توانند در جنگل و هم روبه‌روی دریا باشند. این بستگی به‌سلیقه شما دارد که کدام یک را بیشتر میپسندید با این حال باید گفت که قیمت ویلا لاکچری با لوکیشن دریا در شمال بیشتر از لوکیشن‌های جنگلی و کوهستانی است.

همواره چشم‌انداز دریا طرفداران بیشتری دارد و باز هم می‌رسیم به‌همان بحث تقاضا که کمی بالاتر مطرح کرده بودیم.

قیمت ویلا لاکچری در شمال باتوجه به متراژ و تعداد طبقات

برخی ویلاهای شمالی فلت هستند که اغب در دسته ویلاهای لاکچری قرار نمی‌گیرند. ویلاهای لاکچری معمولاً دارای دوطبقه به بالا هستند، یعنی دو، سه و چهار طبقه.

هرچه تعداد طبقات و اتاق‌های ویلا بیشتر باشد، مطمئناً بر قیمت آن افزوده خواهد شد. ویلاهای چند‌طبقه دارای نمای زیباتری هستند و در نگاه کلی بسیار با شکوه‌تر و پر ابهت‌تر به‌نظر می‌رسند.

نتیجه‌گیری

برخی از ویلاهای لاکچری در شهرک‌های ویلایی واقع‌شده‌اند. بنابراین علاوه بر امکاناتی که خود ویلا به صاحبانش ارائه می‌دهد بسیار مهم است که امکانات این شهرک ویلایی در چه سطحی قرار دارد؟

آیا دارای زمین ورزش، مراکز خرید و باشگاه است یا خیر؟ هرچه امکانات یک شهرک ویلایی بیشتر باشد به‌همان نسبت ویلاهای آن منطقه لاکچری‌تر خواهند بود و همچنین به قیمت آن‌ها نیز افزوده خواهد شد. امنیت و آرامش شهرک نیز تأثیر بسیار پر رنگ و قابل توجهی در لاکچری بودن ویلا و قیمت آن دارد.

در واقع این‌ها مزایایی هستند که برای خریدار ویلا می‌تواند مفید باشد. هرچند که قیمت خرید ویلای لاکچری حتی با وجود چنین امکاناتی به توافقات بین خریدار و فروشنده نیز بستگی دارد.

اما برای خرید ویلای لاکچری در شمال بایستی بسیار تحقیق کنید و به مراکز و مجموعه‌های معتبر برای خرید مراجعه کنید تا اگر اطلاعات کافی در مورد ویلاهای لاکچری و قیمت آن‌ها ندارید شما را راهنمایی کنند.

قیمت ویلا چیزی نیست که ثابت بماند بنابراین از جستجوی رقم دقیق درون سایت‌های مختلف خودداری کنید. شما برای دریافت قیمت ویلای لاکچری با لوکیشن فوق‌العاده در شمال بایستی از مشاورین حرفه‌ای کمک بخواهید که دائما در حال بررسی نوسانات قیمت ویلا هستند.

مجموعه شهرک‌سازان آرش یکی از مجموعه‌های معتبر و خوشنام در ساخت‌وساز شهرک‌های ویلایی در خطه شمال است.

کارشناسان حرفه‌ای مجموعه آرش می‌توانند بهترین خدمات را در حوزه خرید ویلای لاکچری در بهترین مناطق شمالی به شما بدهند. کافی ست با شماره‌های مجموعه تماس حاصل نمایید تا از راهنمایی های کارشناسان خبره ما بهره‌مند شوید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×