گیلان ، زیبا کنار
0133416

مزایای خرید ویلا در فومن

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-14
مزایای خرید ویلا در فومن

حتما شما هم مانند اغلب افراد با شنیدن نام فومن به یاد کلوچه های خوش عطر و طعمی می افتید که رهاورد اصلی این شهر است و طعم آن را زیر دندان تان حس می کنید. شاید هم به یاد مجسمه های زیبایی می افتید که در گوشه و کنار شهر فومن جای خوش کرده اند و هر مسافر دست کم برای یک بار با آن ها عکس یادگاری انداخته. از طبیعت زیبا و دلنشین فومن هم چیزی نگوییم بهتر است چرا که لقب نگین سبز گیلان همه چیز را در این رابطه عیان ساخته. اما اگر از ما بپرسید می گوییم که با شنیدن نام فومن بهتر است به فکر دست و پا کردن سرمایه برای خرید ویلا در این شهر زیبا بیفتید چرا که فومن به تازگی به یکی از شهرهای پر طرفدار برای خرید ویلا در گیلان تبدیل شده و بیش از پیش مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. بنابراین می توان حدس زد که خرید ویلا در فومن نه یک مزیت بلکه مجموعه ای از مزایا را به خود اختصاص داده. اما این مزایا چیست؟ در ادامه همراه ما باشید تا مزایای خرید ویلا در فومن را با هم بررسی کنیم.

برای خرید ویلا اقساطی شمال در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

فومن؛ شهری در حال توسعه

یکی از مزایای خرید ویلا در فومن در حال توسعه بودن این شهر است. اما ممکن است برایتان سوال مطرح شود که در حال توسعه بودن شهر فومن چه تاثیری در خرید ویلا دارد؟ آیا بهتر نیست سراغ شهرهای توسعه یافته و پیشرفته برای خرید ویلا برویم؟ پاسخ این سوال قطعا پاسخی منفی ست چرا که در حال توسعه بودن شهر فومن به ارزان بودن قیمت خرید ویلا در این شهر دامن زده است.

به این معنا که این شهر در حال پا گرفتن در حوزه های ساخت و ساز و حوزه های اقتصادی می باشد و هنوز پایه های آن به شکل محکمی شکل نگرفته با این حال آینده درخشانی در شهر فومن از منظر رونق اقتصادی قابل پیش بینی می باشد. شما می توانید در فومن با قیمتی ارزان اقدام به خرید ویلا نمایید. این در حالی ست که برای خرید ویلا در سایر شهرهای پیشرفته ی استان گیلان باید اقدام به پرداخت هزینه ای بالا نمایید.

در کل می توان گفت که تهیه ویلا در این شهر با سرمایه ای معقول و مقرون به صرفه برای شما امکانپذیر می باشد. بنابراین اگر به دنبال خرید ویلای ارزان هستید بی شک باید فومن را در لیست خود جزو گزینه های اول قرار دهید.

برای ویلا داخل شهرک شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

زندگی در محیطی آرام و دنج

درست است که شمال منطقه ای با چشم اندازهای طبیعی و شگفت انگیز می باشد اما نمی توان تمام مناطق آن را آرام و بی هیاهو قلمداد کرد. برخی از شهرهای گیلان و حتی سایر مناطق شمالی به قدری پر رفت و آمد و پر هیاهو هستند که هیچ بعید نیست بعد از مدتی از خرید ویلا در آن شهرها پشیمان شوید. اما داستان فومن داستانی متفاوت است. فومن شهری آرام و دلنشین در حوالی شهر رشت می باشد که در آن خبری از سر و صدا و آلودگی نیست. شما می توانید با خرید ویلا در فومن یک سبک زندگی کاملا جدید را تجربه کنید و در محیطی پر از آرامش و صمیمیت و در بین مردمانی خوش قلب و مهمان نواز روزگار بگذرانید.

دسترسی به جاذبه های دیدنی زیبا در فومن

اگر می خواهید با خرید ویلا در یک منطقه با یک تیر چند نشان بزنید و در عین صرفه اقتصادی و بهره مندی از آرامش به جاذبه های طبیعی و تاریخی فوق العاده دسترسی داشته باشید بی شک خرید ویلا در فومن می تواند به آرزوی شما جامه عمل بپوشاند چرا که در این شهر به انواع جاذبه های دیدنی اعم از جاذبه های طبیعی و تاریخی دسترسی خواهید داشت.

از قلعه رودخان و ماسوله که دارای شهرت جهانی می باشند گرفته تا ییلاق زودل سر و روستای فوشه و چشمه آب معدنی علی زاخونی. آبشار لارچشمه، ماسال، رودخانه پلنگ ور، ییلاق آندره و طبیعت ماکلوان گوشه ای دیگر از جاذبه های دیدنی فومن هستند. بنابراین با خرید ویلا در فومن دائما یک پایتان در دامان طبیعت و شگفتی های جذاب آن خواهد بود.

برای خرید ویلا ارزان شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

تجربه یک سرمایه گذاری امن

یکی از مزایای خرید ویلا در فومن این است که این شهر یکی از شناخته شده ترین شهرهای گیلان می باشد و منطقه ای با آینده درخشان است. بنابراین در چند سال آینده سوددهی بالایی را از سرمایه گذاری در این شهر به دست خواهید آورد. بازدهی بالایی که از سرمایه گذاری در فومن برایتان رقم خواهد خورد نشان دهنده این است که این شهر در حال طی کردن روندی صعودی در رشد می باشد.

شما به هیچ وجه با خرید ویلا در فومن دچار تنش های روزانه در مورد نوسانات نرخ زمین نخواهید داشت چرا که آینده ای رو به رشد و پیشرفت در این شهر برایتان رقم خواهد خورد. روند پیشرفت نرخ سود در فومن در چند سال اخیر نشان می دهد که این منطقه در سال های اخیر دچار کاهش قیمت نبوده و می توان به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن روی خرید ویلا در فومن حساب باز کرد.

قدرت نقدینگی بالای خرید ویلا در فومن

از آنجایی که خرید ویلا در فومن با تقاضای بالایی همراه است شما می توانید در هر زمان که مایل بودید اقدام به فروش ویلای خود نمایید و آن را نقد کنید. این در حالی ست که در سایر شهرهای دیگر گیلان ممکن است برای فروش ویلا مدت ها منتظر بمانید و صبر کنید تا مشتری برای ویلای شما پیدا شود. از آنجایی که فومن شهری پر طرفدار با تعداد خواهان زیاد می باشد، شما می توانید در هر لحظه ای اقدام به فروش ویلای خود نمایید.

برای فروش زمین در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

دسترسی به امکانات رشت

شما با خرید ویلا در این شهر می توانید به راحتی و به سرعت به امکانات موجود در رشت دسترسی داشته باشید. بنابراین می توانید به راحتی مسیر جاده ای کوتاه بین فومن و رشت را بپیمایید و برای دسترسی به امکانات مورد نظرتان راهی رشت شوید.

نتیجه گیری

فومن در سال های اخیر به یکی از پر طرفدارترین مناطق شمالی برای خرید ویلا تبدیل شده است. این منطقه را می توان منطقه ای دنج و آرام با آینده درخشان از منظر اقتصادی ارزیابی کرد. بنابراین اگر می خواهید در عین سکونت در منطقه ای آرام و بی حاشیه یک سرمایه گذاری امن را تجربه کنید برای خرید ویلا در فومن اقدام نمایید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×