گیلان، زیباکنار
0133416

ویو شگفت‌انگیز معروف‌ترین ویلاهای جهان

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-14
معروف‌ترین ویلاهای جهان

معروف‌ترین ویلاهای جهان بر اساس چشم‌اندازشان شناخته می‌شوند. این 10 ویلای معروف جهان توسط مشهورترین معماران جهان طراحی شده‌اند.

بهره‌مندی از چشم‌اندازهای خیره‌کننده و شگفت‌انگیزی که با سکونت در ویلا در چشمان انسان تجلی پیدا می‌کند همان دلیلی ست که افراد را برای خرید ویلا ترغیب نموده. چشم‌اندازهایی که از ویلا دیده می‌شوند حکایت از ابهت و شکوه طبیعت پیش روی شما دارند. ویلاهای زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارد که چشم‌اندازهای بی‌نظیری را در قاب های ماندگار خود گنجانده اند و می‌توان به‌همین دلیل آن‌ها را در لیست معروف‌ترین ویلاها قرار داد. در ادامه قصد داریم 10 ویلای معروف جهان با ویوی شگفت‌انگیز را معرفی کنیم بنابراین همراه ما باشید.

برای پیش‌فروش ویلا در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

آشنایی با ده ویلای معروف جهان

  1. ویلای صخره در نوا اسکوشیا کانادا

ویلای صخره ویلایی حیرت‌انگیز در سواحل اقیانوس اطلس است که بر صخره‌ای فرو رفته واقع‌شده و با طراحی خلاقانه و نوآورانه خود توانسته خود را در لیست معروف‌ترین ویلاهای جهان با زیباترین چشم‌اندازها جای دهد. چشم‌انداز این ویلای زیبا رو به اقیانوس بی‌کران اطلس است. نحوه طراحی این ویلا به گونه‌ای ست که افراد از قاب پنجره‌های این ویلا می‌توانند تجربه‌ای از حس گیجی و شناور شدن بر امواج اقیانوس را تجربه کنند. معماری فضای داخلی ویلای صخره با استفاده از متریال چوب صورت گرفته که حس و حالی از یک ویلای ساحلی را تداعی می‌کند.

  1. ویلای هیرافو در ژاپن

یکی از ویلاهای جذاب و خیره‌کننده معروف در دنیا ویلای هیرافو در ژاپن است که در معروف‌ترین جزیره ژاپن در منطقه‌ای ییلاقی واقع‌شده است. این ویلا بر روی تپهای بنا شده که چشم‌انداز آن رو به کوهستان‌های سربه‌فلک‌کشیده در دور دست ها است. این کوهستان‌ها اغلب اوقات سال پوشیده از برف هستند اما در بهار چشم‌اندازی از جنگل‌های انبوه و سرسبز را در چشم ساکنین ویلا تجلی می بخشند.

برای خرید ویلا شمال قسطی با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

  1. ویلای بروی صخره در اسپانیا

ویلای بروی در اسپانیا ویلایی ست که در آن می‌توانید چشم‌اندازی بی انتها به صخره‌های پرصلابت دوردست ها داشته‌باشید و در سکوتی رمزآلود به صدای پرندگان کوهستان گوش فرا دهید. این ویلا در دامنهای کوهستان‌های شیب‌دار با شیب نسبتاً تندی واقع‌شده و همین موضوع به هیجان ماجرا اضافه کرد. این زمین شیب‌دار و سرسخت در واقع الهام بخش طبیعت خشن و جذاب این کوهستان است. در این ویلا می‌توان چشم‌اندازی خارق‌العاده از استخر زیبایی داشت که با ابعادی بی نهایت بزرگ در تراس بنا شده و در ادامه چشمان شما را با آب‌های آزاد دریا تلاقی می‌دهد.

  1. ویلای درختی Qiyunshan در چین

این ویلا که همه آن را با نام ویلای درختی می‌شناسند بر عکس تصور شما ویلایی درختی نیست! این ویلا در واقع در ارتفاع یازده متری از یک جنگل پهناور سرو در یکی از مناطق شرقی چین به‌نام آنهویی ساخته‌شده است. تصور کنید چه چشم‌انداز حیرت‌انگیزی از این این ویلا به جنگل پهناو سرو خواهید داشت. این ویلا به‌شکل مینیمالیستی طراحی شده و به‌واقع یکی از شگفت‌انگیز ترین چشم‌اندازها را در چشمان شما تجلی می بخشد.

برای ویلا جنگلی شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

  1. ویلای اسکارپا در پرتغال

ویلای اسکارپا ویلایی در پرتغال است که در دهکده‌ای زیبا به‌نام پریا دا لوز در یک تپه شیبدار بنا شده و چشم‌انداز منحصربه‌فردی از پهنه دهکده را به نمایش در می‌آورد. این ویلا یک حجم غول پیکر سفید رنگ است که علاوه بر چشم‌انداز زیبا معماری بی‌نظیری را نیز به‌خود اختصاص داده. از ویلای اسکارپا می‌توانید چشم‌اندازی جالب توجه به سواحل دریا داشته‌باشید و تمام دهکده را زیر پای خود مشاهده کنید.

  1. ویلای تاشو در لس آنجلس آمریکا

این ویلا که به‌نام ویلای Slice and Fold House معروف است یکی از مدرن ترین ویلاهای ساخته‌شده در قرن اخیر است. ساختار این ویلا همچون آثار اوریگامی نمود پیدا کرده و یک حجم فوق‌العاده مفهومی و زیبا را به تصویر کشیده. این ویلا در یک شیب فوق‌العاده تند بنا شده به‌نحوی که بخش از ویلا در زمین فرو رفته. شما می‌توانید چشم‌اندازی بی‌نظیر را از این ویلا به جنگل‌های انبوه داشته‌باشید.

برای خرید ویلا سنددار شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

  1. ویلای کانادایی در کوه‌های کبک

پنجره‌های این ویلا چشم‌اندازی خیره‌کننده‌ای جنگل‌های اطراف را در چشمان شما به تصویر می‌کشند. دورتادور این ویلا را جنگل‌های انبوه فراگرفته به‌نحوی که منظره‌ای پاناروما از این جنگل‌ها در نگاه شما نمود پیدا خواهد کرد. معماری این ویلا به‌نحوی ست که در گرم ترین روزهای سال هم درون آن هوایی مطبوع و خنک جریان دارد. طراحی چوبی این ویلا باعث‌شده تا سنخیت بیشتری بین این ویلا و محیط جنگل ایجاد شود.

  1. ویلای Casa Del Acantilado در اسپانیا

این ویلای زیبا با زاویه دید فوق‌العاده که به‌لطف شیب تند صخره پدید آمده چشم‌انداز بی‌نظیری را به شما ارائه خواهد داد. صخره‌ای که این ویلا بر آن نهاده شده دارای شیب 42 درجه است و بی‌نظیرترین چشم‌انداز رو به پایین را در آن خواهید داشت.

  1. ویلای گوسو آریتسو

این ویلا یک ویلای مدرن در چین است که در بافت سنتی شهر واقع‌شده و چشم‌اندازی زیبا رو به‌طبیعت سرسبز اطراف در سایت ویلا را به‌خود اختصاص داده. باغ زیبایی که در حوزه این ویلا ساخته‌شده با وسعت بالای خود دست کم از یک دشت سرسبز ندارد.

برای خرید ویلا مشاع در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

  1. ویلای کازا سان ویدا

معماری این ویلا یک معماری پیچیده و منحصربه‌فرد است از این رو می‌توان آن را یک ویلای مفهومی دانست. چشم‌انداز این ویلا رو به کوهستان‌های سرسبز اطراف است که همواره در مه فرو رفته‌اند و فاصله چندانی با ویلا ندارند.

نتیجه‌گیری

معروف‌ترین ویلاهای جهان بر اساس چشم‌اندازشان شناخته می‌شوند. این ویلاها توسط مشهورترین معماران جهان طراحی شده‌اند و به این واسطه به شهرت بالایی دست پیدا کرده‌اند. چشم‌اندازهای بی‌نظیری که از قاب پنجره این ویلاها می‌توان رویت کرد هرکدام در نوع خود منحصربه‌فرد است.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×