گیلان، زیباکنار
0133416

چرا خرید ویلا در گیلان سرمایه‌گذاری مناسبی است؟

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-02-25
چرا خرید ویلا در گیلان

چرا خرید ویلا در گیلان سرمایه‌گذاری مناسبی است؟

ویلا در گیلان

داشتن ویلا در شمال همیشه می‌تواند رویایی جذاب برای همه ما باشد. اما برای رسیدن باید چه مسیری را طی کرد؟ آیا خرید ویلا در شمال می‌تواند یک سرمایه‌گذاری باشد؟ خرید ویلا در کدام منطقه می‌تواند علاوه بر جاذبه‌های تفریحی، به‌نوعی موجب سوددهی به ما شود؟

در این مقاله ما به بررسی اینکه چرا خرید ویلا در گیلان می‌تواند هدفی برای سرمایه‌گذاری سودمند باشد می‌پردازیم.

اما شمال خود به مناطق مختلفی تقسیم می‌شود که شما برای خرید می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. به‌عنوان مثال در میان درخواست‌هایی که برای خرید و فروش ویلا در شمال وجود دارد، خرید ویلا در زیباکنار و خرید ویلا در گیلان بیشترین میزان درخواست را به‌ خود اختصاص داده‌اند.

در ادامه همراه ما باشید تا با موضوع چرا خرید ویلا در گیلان و در شمال و دلایل آن بیشتر آشنا شوید.

خرید ویلا در شمال

زندگی شهری این روزها برای بسیاری از افراد می‌تواند مشکل‌ساز باشد چه از نظر آلودگی هوا و چه از نظر میزان استرسی که به افراد برای گذران زندگی وارد می‌شود. بنابراین بسیاری از افراد به‌ دنبال منطقه‌ای با آرامش هستند تا علاوه بر این که به امکانات شهری دسترسی دارند، بتوانند از زیبایی‌های طبیعت و همچنین زندگی سبز بهره‌مند شوند.

شمال یکی از مناطق کشور ایران است که گزینه اول بسیاری از افراد برای مهاجرت و یا مسافرت‌های کوتاه‌مدت است. خرید ویلا در شمال می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

نوع زمین و آب‌وهوا در ناحیه شمالی کشور به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شود. در حالت کلی دو دسته منطقه در شمال دارد، ساحلی و کوهستانی.

  • منطقه ساحلی

منطقه ساحلی که عمدتاً با بیشترین میزان تقاضا روبه‌رو است، به‌همان منطقه‌ای گفته می‌شود که دارای چشم‌انداز ساحلی و دریایی است و همچنین دارای آب‌وهوای معتدل و نسبتاً شرجی است. این منطقه همیشه مورد توجه افراد بوده است. چراکه دریای شمال یکی از جذابیت‌های اصلی آن است و افراد ترجیح می‌دهند ویلایی در نزدیکی ساحل دریا داشته‌ باشند.

علاوه بر این در این نوع منطقه عموماً میزان دسترسی شما به مراکز تفریحی و خدماتی بیشتر است. به عبارت دیگر علاوه بر این که می‌توانید لذت بودن در کنار دریا را تجربه کنید می‌توانید دسترسی به امکانات شهری را نیز داشته‌ باشید. زمین‌هایی که در این نوع منطقه وجود دارد عمدتاً هم دارای کاربری کشاورزی است و هم این که امکان ساخت‌وساز را دارند.

  • منطقه کوهستانی

منطقه کوهستانی در شمال، عمدتاً دارای زمین‌هایی با کاربری کشاورزی است. این بزرگ‌ترین محدودیتی است که در مورد این منطقه وجود دارد. چراکه بسیاری از افراد قصد ساخت‌وساز از خرید زمین در شمال را دارند. آب‌وهوای این منطقه بسیاری عالی و بی‌نظیر است.

البته باز هم در فصل زمستان محدودیتی برای شما ایجاد می‌کند. چراکه بارش بیش از حد برف و باران ممکن است عبور و مرور را برای شما مشکل سازد. چشم‌اندازهای جنگلی و کوهستانی شمال را با چیز دیگری نمی‌توان مقایسه کرد. بنابراین اگر به‌دنبال یک انتخاب منحصربه‌فرد هستید، منطقه کوهستانی می‌تواند گزینه مناسب شما باشد.

 

همان‌طور که گفته شد، خرید زمین در شمال کار پردردسری است، اگر شما اطلاعات کافی و درستی در این زمینه نداشته‌ باشید. برای خرید ویلا در شمال باید از کاربری زمین مطمئن باشید. چراکه اگر اخبار را دنبال کرده باشید، متوجه شده‌اید که بسیاری از افراد سودجو کاربری زمین را به‌صورت غیرقانونی تغییر داده‌اند و زمانی شما می‌فهمید که خیلی دیر شده است.

بنابراین خرید ویلای خود را به یک شرکت مطمئن و باتجربه بسپارید.

 

چرا خرید ویلا در گیلان

چرا خرید ویلا در گیلان؟

همان‌طور که گفته شد خرید ویلا در منطقه ساحلی شمال طرفداران بسیاری دارد. گیلان نیز چون منطقه‌ای جلگه‌ای در شمال محسوب می‌شود، توجه بسیاری را به‌ خود جلب‌کرده است. در برخی از مراجع در رابطه با شهر گیلان توصیف بسیار زیبایی ارائه کرده‌اند: “گیلان شهری تکیه‌زده بر رشته‌کوه‌های البرز است در حالی که آب‌های متبلور دریای خزر به پای آن می‌ریزند!”

یکی از زیبایی‌های منحصربه‌فرد گیلان، وجود مرداب‌های زیبا است. از جمله مرداب‌های این منطقه مرداب انزلی و مرداب لنگرود است. وجود همین چشم‌اندازهای بی‌نظیر موجب می‌شود به ارزش مناطق گیلان اضافه کند و در نتیجه خرید ویلا در گیلان را ارزشمند می‌کند.

در صورتی که هنگام خرید ویلا در گیلان از افراد مطمئن و آشنا با این کار مشورت های لازم را انجام دهید می‌توانید از خرید خود انتظار سوددهی نیز داشته‌باشید. بسیاری از افراد سرمایه جمع‌شده چندین سال خود را صرف خرید ویلا در گیلان می‌کنند و سپس در یک موقعیت مناسب با فروش آن به‌سود بسیار مناسبی دسترسی پیدا می‌کنند.

با توجه به موارد ذکرشده متوجه شدید که چرا خرید ویلا در گیلان علاوه بر دست‌یابی به زیبایی‌های مکانی، می‌تواند به یک سرمایه‌گذاری سودمند در آینده نیز تبدیل شود.

شرکت آرش

شرکت انبوه‌سازان آرش برای رفاه حال مشتریان خود ویلاهای خود را در فازهای مختلف ایجاد کرده است. بنابراین شما با محدودیت روبه‌رو نبوده و می‌توانید متناسب با سلیقه خود یکی را برای خرید انتخاب کنید. همچنین برای خرید ویلا در گیلان می‌توانید سرمایه‌ای را ابتدا پرداخت کرده و سپس با دریافت وام بانکی باقی‌مانده را پرداخت کنید.

البته این تنها مزیت خرید ویلا در شهرک آرش نیست. بهترین قسمت تجربه خرید شما این است که می‌توانید از مستند بودن سند خود اطمنیان داشته‌ باشید. چراکه سند ویلا از همان ابتدا و بدون واسطه به‌ نام شما خواهد خورد. به این ترتیب دیگر نیازی نیست که شما نگران مسائل حقوقی سند ملک خود باشید.

بنابراین اگر به‌دنبال یک خرید مطمئن به‌ همراه یک سود بزرگ هستید، چرا خرید ویلا در گیلان را انتخاب نمی‌کنید؟ شما عزیزان می‌توانید از تجربه بیش از 15 ساله متخصصان املاک شهرک آرش استفاده کرده و راهنمایی‌های لازم را از ایشان دریافت کنید. خوشحال خواهیم شد اگر از طریق شماره‌های قرارداده‌شده در سایت با شما عزیزان در ارتباط باشیم.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×