گیلان ، زیبا کنار
0133416

چرا خرید ویلا در گیلان سرمایه‌گذاری مناسبی است؟

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-02-25
چرا خرید ویلا در گیلان

چرا خرید ویلا در گیلان سرمایه‌گذاری مناسبی است؟

ویلا در گیلان

داشتن ویلا در شمال همیشه می‌تواند رویایی جذاب برای همه ما باشد. اما برای رسیدن باید چه مسیری را طی کرد؟ آیا خرید ویلا در شمال می‌تواند یک سرمایه‌گذاری باشد؟ خرید ویلا در کدام منطقه می‌تواند علاوه بر جاذبه‌های تفریحی، به نوعی موجب سود دهی به ما شود؟ در این مقاله ما به بررسی اینکه چرا خرید ویلا در گیلان می‌تواند هدفی برای سرمایه‌گذاری سودمند باشد می پردازیم.

 

اما شمال خود به مناطق مختلفی تقسیم می‌شود که شما برای خرید می‌توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. به‌عنوان مثال در میان درخواست هایی که برای خرید و فروش ویلا در شمال وجود دارد، خرید ویلا در زیبا کنار و خرید ویلا در گیلان بیشترین میزان درخواست را به خود اختصاص داده اند. در ادامه همراه ما باشید تا با موضوع چرا خرید ویلا در گیلان و در شمال و دلایل آن بیشتر آشنا شوید.

زندگی شهری این روز ها برای بسیاری از افراد می‌تواند مشکل ساز باشد چه از نظر آلودگی هوا و چه از نظر میزان استرسی که به افراد برای گذران زندگی وارد می‌شود. بنابراین بسیاری از افراد به‌دنبال منطقه‌ای با آرامش هستند تا علاوه بر این که به امکانات شهری دسترسی دارند، بتوانند از زیبایی های طبیعت و همچنین زیندگی سبز بهره‌مند شوند. شمال یکی از مناطق کشور ایران است که گزینه اول بسیاری از افراد برای مهاجرت و یا مسافرت های کوتاه مدت است. خرید ویلا در شمال می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد .

نوع زمین و آب و هوا در ناحیه شمالی کشور به دسته های مختلفی تقسیم می‌شود. در حالت کلی دو دسته منطقه در شمال دارد، ساحلی و کوهستانی.

منطقه ساحلی که عمدتا با بیشترین میزان تقاضا رو به رو است، به‌همان منطقه‌ای گفته می‌شود که دارای چشم‌انداز ساحلی و دریایی است و همچنین دارای آب و هوای معتدل و نسبتا شرجی است. این منطقه همیشه مورد توجه افراد بوده است چرا دریای شمال یکی از جذابیت های اصلی آن است و افراد ترجیح می‌دهند ویلایی در نزدیکی ساحل دریا داشته باشند.

علاوه بر این در این نوع منطقه عموما میزان دسترسی شما به مراکز تفریحی و خدماتی بیشتر است. به عبارت دیگر علاوه بر این که می‌توانید لذت بودن در کنار دریا را تجربه کنید می‌توانید دسترسی به امکانات شهری را نیز داشته باشید. زمین‌هایی که در این نوع منطقه وجود دارد عمدتا هم دارای کاربری کشاورزی است و هم این که امکان ساخت و ساز را دارند.

 

منطقه کوهستانی در شمال، عمدتا دارای زمین‌هایی با کاربری کشاورزی است. این بزرگترین محدودیتی است که در مورد این منطقه وجود دارد. چرا که بسیاری از افراد قصد ساخت و ساز از خرید زمین در شمال را دارند. آب و هوای این منطقه بسیاری عالی و بی نظیر است البته باز هم در فصل زمستان محدودیتی برای شما ایجاد می‌کند. چرا که بارش بیش از حد برف و باران ممکن است عبور و مرور را برای شما مشکل سازد. چشم‌اندازهای جنگلی و کوهستانی شمال را با چیز دیگری نمی‌توان مقایسه کرد. بنابراین اگر به‌دنبال یک انتخاب منحصربه‌فرد هستید، منطقه کوهستانی می‌تواند گزینه مناسب شما باشد.

 

همان‌طور که گفته شود، خرید زمین در شمال کار پر دردسری است اگر شما اطلاعات کافی و درستی در این زمینه نداشته باشید. برای خرید ویلا در شمال باید از کاربری زمین مطئن باشید چرا که اگر اخبار را دنبال کرده باشید متوجه شده‌اید که بسیاری از افراد سودجود کاربری زمین را به‌صورت غیر قانونی تغییر داده اند و زمانی شما می فهمید که خیلی دیر شده است. بنابراین خرید ویلای خود را به یک شرکت مطمئن و با تجربه بسپارید.

 

چرا خرید ویلا در گیلان

چرا خرید ویلا در گیلان ؟

همان‌طور که گفته شد خرید ویلا در منطقه ساحلی شمال بسیار طرفدار دارد. گیلان نیز چون منطقه‌ای جلگه ای در شمال محسوب می‌شود توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در برخی از مراجع در رابطه با شهر گیلان توصیف بسیار زیبایی ارائه شده است : “گیلان شهری تکیه زده بر رشته کوه‌های البرز است در حالی که آب های متبلور دریای خزر به پای آن می ریزند!”

یکی از زیبایی های منحصربه‌فرد گیلان، وجود مرداب های زیبا است. از جمله مرداب های این منطقه مرداب انزلی و مرداب لنگرود است. وجود همین چشم‌انداز های بی نظیر موجب می‌شود به ارزش مناطق گیلان اضافه کند و در نتیجه خرید ویلا در گیلان را ارزشمند می‌کند. در صورتی که هنگام خرید ویلا در گیلان از افراد مطمئن و آشنا با این کار مشورت های لازم را انجام دهید می‌توانید از خرید خود انتظار سوددهی نیز داشته باشید

بسیاری از افراد سرمایه جمع شده چندین سال خود را صرف خرید ویلا در گیلان می‌کنند و سپس در یک موقعیت مناسب با فروش آن به سود بسیار مناسبی دسترسی پیدا می‌کنند. با توجه به موارد ذکر شده متوجه شدید که چرا خرید ویلا در گیلان علاوه بر دست یابی به زیبایی های مکانی، می‌تواند به یک سرمایه‌گذاری سودمند در آینده نیز تبدیل شود.

 

شرکت انبوه سازان آرش برای رفاه حال مشتریان خود ویلا های خود را در فاز های مختلف ایجاد کرده است بنابراین شما با محدودیت رو به رو نبوده و می‌توانید متناسب با سلیقه خود یکی را برای خرید انتخاب کنید. همچنین برای خرید ویلا در گیلان می‌توانید سرمایه‌ای را ابتدا پرداخت کرده و سپس با دریافت وام بانکی باقی مانده را پرداخت کنید. البته این تنها مزیت خرید ویلا در شهرک آرش نیست،

بهترین قسمت تجربه خرید شما این است که می‌توانید از مستند بودن سند خود اطمنیان داشته باشید چرا که سند ویلا از همان ابتدا و بدون واسطه به نام شما خواهد خورد. به این ترتیب دیگر نیازی نیست که شما نگران مسائل حقوقی سند ملک خود باشید.

بنابراین اگر به‌دنبال یک خرید مطمئن به همراه یک سود بزرگ هستید چرا خرید ویلا در گیلان را انتخاب نمی‌کنید؟ شما عزیزان می‌توانید از تجربه بیش از 15 ساله متخصصان املاک شهرک آرش استفاده کرده و راهنمایی های لازم را از ایشان دریافت کنید. خوشحال خواهیم شد اگر از طریق شماره‌های قرار داده شده در سایت با شما عزیزان در ارتباط باشیم.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×