گیلان، زیباکنار
0133416

امکان خرید زمین در بندرانزلی

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-02-14
خرید زمین

خرید زمین در بندرانزلی یکی از فرصت‌های خوب برای سرمایه‌گذاری است که زمین‌های کشاورزی، تجاری و مسکونی از انواع این زمین‌ها برای سرمایه‌گذاری می‌باشد.

بندر انزلی از سالیان دور به‌دلیل موقعیت جغرافیایی خود مورد توجه همه دولت ها و حکومت ها بوده است. همین موضوع باعث‌شده است که توسعه و گسترش ویژه‌ای نسبت با سایر شهرها داشته باشد. این توسعه اقتصادی می‌تواند از جنبه‌های زیادی بر این شهر تأثیر بگذارد و همچنین اگر شما در این شهر به‌درستی سرمایه‌گذاری کنید، سود خوبی از این سرمایه‌گذاری کسب کنید. به‌عنوان مثال شما می‌توانید با خرید و فروش زمین در بندر انزلی سرمایه اولیه خود را چند برابر کنید.

 

بندر انزلی با توجه به اینکه در جنوب دریای خزر واقع‌شده است، توانسته است فرصت‌های اقتصادی را برای این شهر فراهم‌کند. علاوه بر این، از نظر آب‌وهوایی این شهر یکی از پر بارش ترین شهرهای ایران درنظرگرفته می‌شود. این بارش باران و حاصل خیزی خاک بندر انزلی، زمین‌های مشاورزی بی‌نظیری را برای افراد فراهم می‌کند.

بنابراین شما اگر قصد خرید زمین در بندر انزلی را دارید، تنها با یک نوع زمین رو به رو نیستید و در واقع می‌توانید بسته به نوع نیاز خود زمین کشاورزی یا تجارتی- ملکی خریداری کنید.

خرید زمین کشاورزی در بندر انزلی

این روزها شاید این خبر را خیلی زیاد شنیده‌اید که زمین‌های کشاورزی بندر انزلی در حال تغییر کاربری هستند و همین مسئله یکی از نگرانی‌های بزرگ برای این شهر است. چرا که کشاورزی به‌نوعی تولید برای هر کشوری محسوب می‌شود و زمانی که این مسئله دچار خطر و تهدید شود، اقتصاد کلی کشور به خطر مکی افتد. به‌همین منظور به‌جای خرید زمین و سعی در تغییر کاربری آن، از قابلیت های بالقوه زمین استفاده کنید! شاید جالب باشد که بدانید حدود 300 الی 400 هکتار زمین بدون کاربری در حوالی بندر انزلی رها شده‌اند در صورتی که این زمین‌ها برای کاشت بادام زمینی بسیار مناسب هستند. بر اساس نتایج موجود، این نوع زمین و کاشت این محصول می‌تواند سود خوبی برای کشاورز تامین کند.

بر اساس بررسی های کلی و طبق امار ها حدود سه هزاار و 500 هکتار زمین بدون استفاده در گیلان وجود دارد که بدون استفاده رها شده‌اند. یکی دیگر از میوه هایی که به‌خوبی در این نوع زمین‌ها کشت می‌شوند و نتیجه مطلوبی برای کشاورز خواهند داشت، خرمالو است. چرا که برای نگهداری نیاز به‌شرایط خاصی ندارد. بنابراین تنها نیاز است که شما نسبت به هر چیزی با یک دید درست نگاه کنید. اگر در این مسیر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می‌توانید با مشاوران “شهرک آرش” در ارتباط باشید.

خرید زمین در بندر انزلی

همان‌طور که گفته شد، بندر انزلی دارای موقعیت‌های اقتصادی زیادی است. به‌عنوان مثال راه‌اندازی بندر کاسپین می‌توانید شرایط بهتری برای این بندر فراهم‌کند. اما شما چگونه می‌توانید از این شرایط به‌نفع خود استفاده کنید. شرکت انبوه‌سازان آرش، خرید و فروش زمین در بندر انزلی را به شما پیشنهاد می‌دهد. در بندر انزلی به‌طور کلی می‌توان گفت دو منطقه وجود دارد. مناطق ساحلی، مناطق کوهستانی. شما بر اساس سلیقه خود و نوع استفاده از زمین می توایند یکی را انتخاب کرده و خریداری نمایید. مناطق کوهستانی به‌طور کلی در 6 ماه سال دارای آب‌وهوای سردتری هستند و همچنین رفت‌وآمد مشکل تری دارند.

 

در نهایت اگر تمایل به سخات و ساز هم ندایرد جای هیچ‌گونه نگرانی نیست، چرا که شما می‌توانید زمین خود را مدتی بعد با قیمت بالاتری بفروشید. شاید بپرسید چرا قیمت بالاتر! اگر دقت کرده باشید در این مقاله به‌شرایط ویژه‌این بندر توجه ویژه‌ای شد و بنابراین هر چه که رشد بندر انزلی بیشتر باشد فرصت بیشتری برای شما فراهم می‌کند.

اما مناطق ساحلی همیشه مورد توجه افراد زیادی بوده است. بنابراین شما می‌توانید با خرید زمین در یک منطقه ساحلی علاوه بر داشتن یک منظه زیبا، تجارت خود را آغاز کنید. شما می‌توانید زمین را خریداری کرده و ویلای شخصی خود را در آن بسازید. می‌توانید یک ساختمان ساخته و در فصل‌های مختلف آن را به مسافران اجاره دهید! در صورتی که برای ساخت‌وساز در مناطق شمالی سوالی دارید می‌توانید با مشاوران سرکت “انبوه‌سازان آرش” در باشید.

فروش زمین در بندر انزلی :

در صورتی که شما هم‌اکنون دارای زمینی در بندر انزلی هستید و قصد فروش آن را دارید، در مکان درستی قرار دارید. شرکت “انبوه‌سازان آرش” در زمینه خرید و فروش زمین در بندر انزلی دارای تجارب بسیاری است و می‌توانید انجام این کار مهم را به عهده بگیرد. از طرفی شما برای خرید زمین نیز باید از شرکت مورد نظر خود اطمینان کافی را داشته‌باشید. که به شکر الهی، “شهرک آرش” با داشتن سابقه درخشان در این زمینه می‌تواند خیال شما را راحت کند.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×