گیلان، زیباکنار
0133416

معرفی بیمارستان‌های خصوصی گیلان

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1398-11-24
معرفی بیمارستان های خصوصی گیلان

بیمارستان‌های خصوصی گیلان | آریا، قایم و پارس

شاید به جرات و با قطعیت بتوان گفت از مهم‌ترین امکانات یک استان که سلامت مردم آن بدان وابسته است ،بیمارستان های آن استان هستند .استان گیلان دارای امکانات پزشکی و درمانی بسیار خوبی است. تا جایی که علاوه بر مردم استان گیلان، بیمارانی از سایر شهرها و استان‌های کشور و حتی خارج از کشور برای درمان و جراحی های گوناگون به بیمارستان های آن مراجعه می‌کنند .همچنین دکتران نامی بسیاری نیز در این بیمارستان ها مشغول به‌کار هستند.

در این متن قصد داریم تا بیمارستان‌های خصوصی گیلان را به‌همراه بخش‌های درمانی متفاوت آنها به شما معرفی کنیم. در ادامه متن همراه ما باشید.

 

بیمارستان خصوصی قائم رشت

بیمارستان بزرگ بین‌المللی قائم(عج)

این بیمارستان بسیار مجهز و بی المللی  در شش طبقه در شهر رشت واقع‌شده است.

مؤسّسان این پروژه بسیار بزرگ درمانی  با رعایت استانداردهای برتر جهانی در ساخت این مجموعه و تجهیز آن با فناوری ها و ابزار مدرن و پیشرفته و نیروهای انسانی متخصص و کارآمد، این مجموعه را بنا کرده‌اند .

بیمارستان بین‌المللی قائم دارای بخش‌های زیـر برای ارائه خدمات درمانی به بیماران است:

بخش مراقبت های ویژه جراحی،بخش مراقبت های ویژه قلب باز،بخش مراقبت های ویژه نوزادان،بخش مراقبت نوزادان پس از مراقبت های ویژه، بخش مراقبت بیماران پس از مراقبت ویژه،بخش مراقبت های ویژه قلبی، دپارتمان بیماران بین الملل،بخش مراقبت های ویژه داخلی ،اتاق عمل،بخش جراحی،بخش

جراحی زنان،بخش داخلی،بخش اطفال و نوزادان،بخش زایمان، زایمان بی‌درد،بخش غیر تهاجمی قلب،بخش دیالیز،بخش شیمی‌درمانی،بخش اورژانس و تریاژ مجهز به اتاق عمل سرپایی

بخش آنکولوژی،بخش پلی ‌کلینیک، بخش آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، بخش آندوسکوپی و کولونوسکوپی، بخش فیزیوتراپی، آزمایشگاه و پاتولوژی، داروخانه

بخش تصویربرداری مجهز به دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس،کلینیک چکاپ،کلینیک پستان مجهز به دستگاه استریو تاکتیک،  ماموگرافی، کلینیک آریتمی، کلینیک سنکوپ، بخش رادیوتراپی و براکی تراپی ،بخش اورژانس هوایی،بخش لیزیک، بخش سنگ شکن و MRI  پیشرفته .

همچنین بیمارستان قائم(عج) مجهز به بخش‌های پژوهشی، کتابخانه و سالن همایش برای برگزاری سمینارهاست.این مجموعه به سایت بالگرد و اورژانس هوایی مجهز است که کاهش زمان انتقال بیماران اورژانس را منجر می‌شود.

آدرس : رشت – میدان یخسازی- بلوار شهید افتخاری – بیمارستان بین‌المللی قائم

تلفن:

19-01333565011

 

بیمارستان آریا رشت

بیمارستان آریا رشت

هدف اولیه بنیان گذاران آریا درمرتبه اول ایجاد مرکز درمانیای آبرومند ومطابق استانداردهای روز درشهر زادگاه خودشان بوده ، که تمامی امکانات درمانی را داشته باشد و البته نیز بتواند نیازمردم شهر رشت واستان گیلان را پاسخ دهد.

 سیرصعودی مراجعه کنندگان تاحدود زیادی مشخص می‌کند که بامشکلات ومعضلاتی که مردم به‌خصوص ازنظر وضعیت اقتصادی و گرانی و همچنین تورم و ابتلاء به بیماری هایی ازقبیل سرطان ها و سیرصعودی جراحات ناشی ازتصادفات رانندگی تامین سلامت پر هزینه و … دستیابی کماکان به این هدف توسط موسسان را نشان می‌دهد .

پزشکان مجموعه در تخصص های گوناگون با بکارگیری آخرین امکانات و ابزار ها و  علم درمانی سعی وتلاش خود را برای درمان بیماران گوناگون داخل استان و خارج استانی می‌کنند .

_بیمارستان آریا  دارای بخش‌های زیر است :

جراحی عمومی، ارتوپدی، جراحی مغزواعصاب، جراحی گوش وحلق وبینی، زنان وزایمان، اورولوژی، جراحی قفسه سینه، جراحی اطفال، جراحی ترمیمی و همچنین پلاستیک، جراحی عروق، جراحی قلب باز، فک وصورت، آنژیوپلاستی، روماتولوژی، عفونی، اونکولوژی، قلب و جراحی چشم .

_بخش‌های داخلی شامل :

بزرگسال، اطفال، نورولوژی، نفرولوژی، قفسه سینه.

_بخش‌های پاراکلنیک شامل :

رادیولوژی، سی تی اسکن، آنژیوگرافی، آزمایشگاه .

تلفن های بیمارستان آریا :

 01333759790

01333759790 

 آدرس :

رشت- بلوار انزلی – جنب فرودگاه بین‌المللی سردارجنگل

 

بیمارستان پارس رشت

بیمارستان پارس رشت

بیمارستان پارس در شهر رشت در استان گیلان واقع‌شده است. این بیمارستان از بیمارستان‌ های خصوصی مدرن و پیشرفته گیلان می ‌باشد .

بسیاری از پزشکان نامدار گیلانی از سهام‌داران این بیمارستان می‌باشند . این بیمارستان پیشرفته بخش‌های درمانی متفاوتی نیز دارد که زیر نظر دکتران متخصص بسیاری مشغول به‌کار هستند .

_بخش‌های بیمارستان پارس:

قلب و عروق، جراحی مغز و اعصاب، جراحی عمومی، جراحی فک و صورت،زنان زایمان، جراحی چشم، جراحی ارولوژی ،گوش و حلق و بینی، ارتوپدی، آنژیوگرافی .

_بخش نوزادان :

گروه فوق تخصصی جراحی توراکس، گروه فوق تخصصی بیماری‌های کلیه، متخصص داخلی و فوق تخصص گروه فوق تخصصی جراحی اطفال، گروه فوق تخصصی جراحی پلاستیک،غدد، گروه تخصصی نورولوژی، گروه فوق تخصصی نوزادان و طب فیزیکی، آزمایشگاه ،پاتولوژی و

تلفن :

 ۳۳۱۲۶۱۷۲ ۰۱۳ و ۳۳۱۲۶۱۶۵ ۰۱۳

آدرس:

 رشت – بلوار شهید قلی‌پور

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×