گیلان، زیباکنار
0133416

8 مبل مناسب برای ویلاهای کلاسیک

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-18
مبل مناسب برای ویلاهای کلاسیک

اولین چیزی که به‌محض ورود به عمارت‌های سلطنتی قدیمی توجه ما را به‌خود جلب می‌کند، ست مبلمان‌های زیبایی است که به سبک کلاسیک طراحی شده‌اند و در سالن پذیرایی یا سالن نشیمن به زیبایی هر چه تمام خودنمایی می‌کنند. مبلمان کلاسیک یکی از اساسی ترین عناصر در ایجاد جلوه‌ای فاخر و شیک در فضای داخلی ویلا است. در اغلب ویلاهای کلاسیک شاهد استفاده از مبلمان سلطنتی با سبک‌های طراحی فاخر و شکوهمندی هستیم که جلوه بیشتری به ویلا بخشیده اند. مبلمان کلاسیک دارای انواع مختلفی است از این رو در ادامه قصد داریم 8 مبل مناسب برای ویلاهای کلاسیک را معرفی کنیم. بنابراین اگر شما هم قصد دارید ویلای خود را با استفاده از مبلمان کلاسیک دیزاین کنید در ادامه همراه ما باشید.

برای خرید ویلا کوهستانی در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

کدام مبلمان مناسب برای ویلاهای کلاسیک است؟

  1. مبل کلاسیک چوبی منبت کاری شده

مبلمان کلاسیک چوبی اغلب از جنس چوب راش، گردو یا افرا ساخته می‌شوند. در این نوع مبلمان کلاسیک می‌توان شاهد بافت چوب بود و یا اینکه یک روکش طلایی روی بافت چوب مشاهده کرد. مبلمان کلاسیک چوبی منبت کاری شده دارای نقش برجسته های ظریف و هنرمندانهای در قسمت تاج مبل، دسته های مبل و پایه های مبل هستند و دارای ظاهری فاخر و شکوهمند هستند.

از این مبلمان در ویلاهای لوکس و سلطنتی استفاده می‌شود چرا که جلوه‌ای از عظمت و شکوه را در دکوراسیون ویلا ایجاد می‌کنند. لازم به ذکر است که اغلب خانه‌های سلطنتی ایرانی نیز از این نوع مبلمان کلاسیک بهره می‌گیرند چرا که جزئیات و ریزه کاری های هنری این مبلمان بیش از سایر نمونه‌های دیگر است و اغلب کنده کاری های صورت گرفته روی چوب با استفاده از دست صورت می‌پذیرد بنابراین از لحاظ ارزش و قیمت نیز این نوع مبلمان کلاسیک بسیار ارزشمند است.

برای اطلاع از قیمت کاخ ویلا در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

  1. مبل کلاسیک استیل

نوع دیگری از مبلمان کلاسیک را می‌توان در نوع استیل یافت. مبلمان استیل از جمله پر طرفدارترین نوع مبلمان برای ویلاهای لاکچری و کلاسیک است. در واقع این مبلمان با جلوه براق و درخشان خود به فضای ویلا روح می بخشد. تلالو خیره‌کننده نور بر دسته ها و پایه های منبت کاری شده مبلمان کلاسیک چشم‌اندازی با شکوه و درخشان را در سالن پذیرایی رقم می‌زند. بنابراین اگر می‌خواهید ویلای خود را با ظاهری خیره‌کننده و لوکس دکوراسیون نمایید سراغ مبلمان کلاسیک استیل بروید. این مبلمان را می‌توانید با انواع و اقسام روکش های مختلف خریداری کنید.

  1. مبل کلاسیک شزلون

همانطور که می‌دانید مبلمان کلاسیک دارای ماهیت رسمی و با شکوهی هستند و اغلب از آن‌ها به‌عنوان مبلمان راحتی استفاده نمی‌شود. اما در ویلاهایی که به سبک کلاسیک دکوراسیون شده‌اند باید برای خرید مبلمان راحتی نیز گریزی به سبک‌های کلاسیک بزنید تا هارمونی موجود در فضای داخلی ویلا بر هم نخورد. بنابراین برای خرید مبلمان راحتی باید سراغ مبلمان شزلون بروید که همان مبلمان راحتی کلاسیک است. این مبلمان دارای جوهره کلاسیک است و در عین حال طراحی آن به گونه‌ای صورت می‌پذیرد که بتوانید با نشستن روی آن احساسی از راحتی و آسایش داشته‌باشید. در واقع می‌توان مبلمان شزلون را همان مبلمان کلاسیک مدرن دانست.

برای خرید باغ ویلا در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

  1. مبلک کلاسیک چستر فیلد

اگر عاشق مبلمان چرمی هستید و می‌خواهید به‌واسطه این نوع مبلمان فضایی رسمی و با شکوه در ویلای خود به‌وجود آورید می‌توانید سراغ خرید مبلمان کلاسیک چسترفیلد یا همان مبلمان کلاسیک چرمی بروید. این مبلمان علیرغم قرارگیری در دسته‌بندی مبلمان کلاسیک دارای ظاهری راحت، ساده و در عین حال رسمی است و آنچه که بیش از هر چیز توجه شما را به‌خود جلب خواهد کرد، لمسه دوزی های پشتی و دسته های این مبلمان است.

مبلمان کلاسیک چستر از جنس چرم بوده و اغلب در رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای تولید می‌شود. مبلمان چستر را می‌توانید در رنگ‌های دیگر همچون نسکافهای و کرمی نیز تهیه کنید اما دقت داشته‌باشید که این رنگ‌ها بیشتر مناسب ویلاهای مدرن هستند بنابراین انتخاب رنگ قهوه‌ای برای ویلای کلاسیک شما انتخابی عالی خواهد بود.

  1. مبل کلاسیک با روکش زربافت، ساتن و مخمل

اگر می‌خواهید جلوه کلاسیک مبلمان را در روکش آن‌ها به رخ بکشید می‌توانید مبلمانی با روکش های زربافت، مخمل، ساتن، حریر و کرباس انتخاب کنید. روکش های زربافت طرفداران بیشماری در مبلمان کلاسیک دارد. به‌طور کلی رنگ‌هایی که برای مبلمان کلاسیک انتخاب می‌شوند رنگ‌هایی گرم و سنگین هستند. شما می‌توانید پارچه‌هایی با طرح‌های کلاسیک و منقش به نقوش سنتی انتخاب کنید و یا پارچه مبلمان را پارچه‌ای تک رنگ و ساده برگزینید. این موضوع کاملاً به نوع چیدمان ویلای شما و رنگ و طرح فرش‌ها و پرده‌ها بستگی دارد.

برای اجاره ویلا در گیلان با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

  1. مبلمان کلاسیک انگلیسی

مبلمان کلاسیک به سبک انگلیسی مناسب برای آن دسته از افرادی است که می‌خواهند ویلای کلاسیک خود را بسیار ساده و شیک دیزاین کنند چرا که در این مبلمان خبری از منبت کاری های خاص و نقش های پر پیچ‌و‌تاب به‌چشم نمی‌خورد. شما می تونید مبلمان کلاسیک انگلیسی را برای اتاق نشیمن خود انتخاب کنید چرا که دارای نشیمن بسیار راحتی هستند.

  1. مبل کلاسیک فرانسوی

اگر عاشق حکاکی های بسیار ظریف روی مبلمان چوبی خود هستید می‌توانید اقدام به خرید مبلمان کلاسیک فرانسوی نمایید. این مبلمان دارای سادگی و ظرافت فوق‌العاده هستند و به‌عنوان یک اثر هنری شناخته می‌شوند.

  1. مبل کلاسیک ایتالیایی

شاهانه ترین انواع مبلمان کلاسیک را می‌توان در بین مبلمان کلاسیک ایتالیایی پیدا کرد. این مبلمان دارای رنگ‌هایی خنثی بوده و طراحی کاملاً متقارن و هنرمندانهای دارند. این مبلمان مختص افرادی ست که برای خرید مبلمان کلاسیک سرمایه قابل توجهی را کنار گذاشته‌اند.

برای اجاره ویلا استخردار در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری

مبلمان کلاسیک را می‌توان با توجه به نوع چیدمان هر ویلا برای آن انتخاب کرد. برخی از ویلاهای کلاسیک به‌قدری فاخر و شکوهمند چیدمان می‌شوند که راهی جز انتخاب مبلمان منبت کاری شده با پارچه‌های زربافت و مخمل برای انسان باقی نمی‌ماند و برخی ویلاهای دیگر دارای چیدمانی کلاسیک اما در حد و اندازه‌ای متعادل تر هستند که می‌توان برای دیزاین آن‌ها اقدام به خرید مبلمان کلاسیک انگلیسی یا فرانسوی نمود. بنابراین نوع مبلمان کلاسیک را با توجه به چیدمان فضای داخلی ویلای خود انتخاب کنید تا جلوه بیشتری را به دکوراسیون ویلا ببخشید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×