گیلان، زیباکنار
0133416

قیمت شهرک آرش چقدر است؟

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-01-21
قیمت شهرک آرش

شهرک آرش بیش از 13 سال است که در زمینه خرید و فروش ویلا در شمال فعالیت می‌کند. یکی از مناطقی که در شمال کشور در همه زمان‌ها مورد توجه بوده است زیبا کنار است. شهرک آرش برای مشتریان خود همواره احترام ویژه‌ای قائل بوده است و در تمامی شرایط به فکر رفاه آن‌ها است. به‌همین منظور برای ارائه خدمات خود شرایط گوناگونی را به مشتری پیشنهاد می‌دهد. قیمت شهرک آرش بنابراین باتوجه به‌شرایط مختلف پیشنهادی متفاوت خواهد بود.

در زمینه خرید و فروش ویلا در شمال کشور شرکت‌های خدماتی گوناگونی در حال فعالیت هستند. برخی از این شرکت ها به‌صورت رسمی و برخی به‌صورت غیر رسمی کار می‌کنند. بنابراین فردی که برای خرید ویلا به شمال می‌رود می‌تواند با تعداد زیادی از انتخاب رو به رو شود. اما چیزی که شرکت انبوه‌سازان به شما پیشنهاد می‌دهد این است که برای به‌دست آوردن هر چیز از راه درست و رسمی آن اقدام کنید. بسیاری از افراد هنگامی که قصد خرید ویلا در شمال را دارند ممکن است به اشتباهتی را انجام دهند که منجر به خسارت های جبران‌ناپذیری برای آن‌ها شود. البته برخی دیگر از افراد نیز ممکن است در بررسی های اولیه با قیمت‌های سر سام آوری رو به رو شده و در نتیجه به‌طور کل از خرید منصرف شوند.

ویلا در شمال دارای شرایط مختلفی است که شما متناسب با بودجه و خواسته‌های خود باید یکی را انتخاب کنید. برای این که شما بتوانید انتخاب درستی داشته‌باشید باید از شرایط زمین و ویلایی که می خرید به‌طور کامل آگاهی داشته‌باشید. با توجه به اطلاعاتی که قطعاً شما هم دارید انواع مختلفی از زمین در شمال کشور وجود دارد. مانند زمین کشاورزی و زمین مسکونی. در صورتی که شما زمینی با کاربری کشاورزی خریداری کنید اجازه ساخت در آن نخواهید داشت.

بنابراین اگر شما از این موضوع آگاهی درستی نداشته‌باشید ممکن است هزینه زمین مسکونی را بپردازید در حالی که زمین با کاربری کشاورزی خریداری کرده‌اید. شهرک آرش برای این که مشتری خود را نگرانی‌هایی که در مورد ویلا و زمین در شمال وجود دارد رها سازد، تصمیم به ساخت شهرک‌هایی گرفته است که می‌توانند کار شما را در زمینه خرید ویلا در شمال راحت کنند. این شهرک ها در مقیاس های مختلف با شرایط ویژه ساخته‌شده‌اند. در نتیجه انتخاب‌های متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهند.

این انتخاب‌های مختلف این امکان را در اختیار شما قرار می ده تا با هر بودجه‌ای بتوانید رویای خرید ویلا در شمال را تحقق سازید. قمیت شهرک آرش متناسب با نوع ویلا متفاوت است. تنوع ویلا در این شهرک ها زیاد است. مانند ویلای یک طبقه، 2 طبقه، دوبلکس و …. همچنین معماری هرکدام از انواع ویلاها نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود که این مسئله می‌تواند موجب خشنودی شما هنگام خرید ویلا باشد.

علاوه بر این که قیمت شهرک آرش مقرون‌به‌صرفه و متناسب با ویژگی‌های ویلا متغیر است، از نظر موقعیت جغرافیایی در یکی از بهترین مناطق شمال یعنی زیبا کنار واقع است. زیبا کنار در که در منطقه آزاد انزلی قرار دارد علاوه بر داشتن آب‌وهوای عالی و چشم‌اندازهای ساحلی بی‌نظیر دارای موقعیت‌های اقتصادی عالی نیز هست. با سرمایه‌گذاری در زیبا کنار شما از شرایط ویژه اقتصادی منطقه آزاد انزلی بهره خواهید برد. حتی اگر شما بعد از خرید ویلا تصمیم به فروش آن بگیرید می‌توانید سود خوبی از این خرید و فروش به‌دست آورید. با خرید ویلا از شهرک آرش علاوه بر این که از مزیت مناسب بودن قیمت شهرک آرش استفاده می‌کنید، می‌توانید از مزایای زیر نیز بهره ببرید :

  • برای خرید ویلا تنها نیاز است که پیش‌پرداختی بدهید. در حالی که قیمت ویلا در طول زمان ساخت افزایش پیدا خواهد کرد و این موضوع در نهایت به‌نفع شما خواهد بود.
  • برای داشتن ویلا در شمال می‌توانید از سلیقه خود در ساخت ویلا استفاده کنید.
  • در مدت‌زمانی که ویلای شما در حال ساخت است می‌توانید آن را مشاهده کرده و گزارش کار دریافت نمایید.
  • برای پرداخت مابقی هزینه ویلا می‌توانید از طرح پرداخت مرحله به مرحله استفاده نمایید.
  • برای پرداخت مابقی می‌توانید وام بانکی دریافت نمایید.
  • سند رسمی ویلا از ابتدا به‌نام شما خواهد بود.
  • با توجه به بودجه‌ای که شما دارید می‌توانید تنوع در انتخاب خود داشته‌باشید.
  • برای اطمینان از خرید خود و درستی زمین تمامی مستندات زمین در اختیار شما قرار خواهد داشت.

 

بنابراین همراهان عزیز برای خرید ویلا در شمال نگران میزان بودجه خود نباشید. قیمت شهرک آرش به گونه‌ای برای شما عزیزان برنامه‌ریزی شده است که بتوانید از سرمایه خود بهترین استفاده را ببرید. پس همین الان با تماس با ما از راهنمایی های مشاوران ما بهترین توصیه های خرید ویلا در شمال را در اختیار شما قرار دهند.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×