گیلان، زیباکنار
0133416

خرید ویلا در بهترین منطقه ساحلی گیلان زیباکنار

دسته‌بندی : خرید ویلا و نکات آن
تاریخ انتشار : 1396-10-21
منطقه ساحلی گیلان زیباکنار

چرا خرید ویلا در بهترین منطقه ساحلی گیلان زیباکنار را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟ در مسیر شاهراه اقتصادی شمال کشور بودن، همجواری زیباکنار با شهرهای بزرگ و توریستی لاهیجان، بندر انزلی، رشت و بندرکیاشهر، قرارگرفتن در کنار تالاب بین‌المللی بوجاق، همجواری با رودخانه خروشان سفید رود و بسیاری موقعیت‌های ارزشمند دیگر .

به خرید ویلا در شمال یا ویلای نوساز در زیباکنار می اندیشید ؟ قصد خرید ویلا در یک منطقه با موقعیت مناسب را دارید؟ به‌دنبال این هستید که ویلای شما از هر مسیری قابل دسترس باشد؟ آب‌وهوای ساحلی مد نظر شماست؟ ویلای مدرن و مجهز می‌خواهید؟ قصد دارید ویلای خود را به‌صورت شرایطی پرداخت کنید؟

همه اینها اینجاست در زیباکنار از اینجا تا رویای شما راهی نیست. با یک تلفن مشاوران ما به شما در خرید یک ویلا در شمال و زیباکنار یاری خواهند رساند.

شهرک‌های ویلایی آرش زیباکنار که امروز دیگر تنها یک مجتمع ویلایی در شمال کشور و زیباکنار نیست بلکه یک نام و برند معتبر در صنعت ساخت ویلا های ساحلی و جنگلی به‌شمار می‌آید .

شهرک‌های ویلایی آرش زیباکنار که به‌صورت سازه‌های استاندارد و مستحکم مهندسی ساز و همچنین معماری زیبا، مدرن و امروزی ساخته‌شده‌اند در 6 تیپ مختلف دو خوابه تا شش خوابه و در متراژهای مختلف و همچنین شرایط پرداخت ویژه برای شما که به تهیه و خرید یک ویلا در زیباکنار و شمال می اندیشید قابل تحویل هستند .

متقاضیان گرامی شهرک‌های ویلایی آرش زیباکنار یک چه در معماری و چه در اجرای سازه‌ها از هر حیث قابل تأمل میباشد و به لحاظ مهندسی در ساخت نظر شما را جلب خواهد نمود و به جرأت می‌توان گفت در شمال کشور نظیر آن مشاهده نشده، مدیران شهرک آرش که امروز ساخت سیزدهمین شهرک خود را پشت سر می‌گذارند از شما دعوت به عمل می‌آورند که برای بازدید از مجموعه‌های ما به زیباکنار تشریف بیاورید و مشاوره ما در زمینه خرید ویلا در زیباکنار بهره‌مند شوید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×