گیلان، زیباکنار
0133416

سرمایه‌گذاری با خرید ویلا در منطقه آزاد انزلی

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-11-11
ویلا در منطقه آزاد انزلی

آیا می‌دانید بهترین مکان برای سرمایه‌گذاری و خرید ویلا در شمال منطقه آزاد انزلی است؟

درست است. هرچند به‌نظر سرمایه‌گذاری در مناطق شمالی مختص سود آوری و رسیدن به منافع مالی نیست ولی آنچه که اقتصاد دانان می‌گویند با نظر شما کاملاً متفاوت است. همیشه به یاد داشته‌باشید که مناطق ساحلی به‌خصوص اگر در کناره دریا باشند و راه ارتباطی با سایر کشورها تلقی شوند سود و مزایای زیادی هم در خصوص رشد قیمت زمین‌ها دارند و هم در خصوص اجناس و سرمایه‌گذاری شرکت ها در این مناطق خواهند داشت.

افرادی که در مناطق ساحلی و بندر گاه ها سرمایه‌گذاری می‌کنند تنها به‌دنبال خرید ویلا برای مصارف شخصی و تفریحی خود و استفاده از آب‌وهوا ندارند. هرچند این موضوع نیز برای آنها خواه ناخواه ممکن می‌شود.
خرید ویلا در مناطق ساحلی اغلب مکانی برای سکونت افرادی است که خواهان تجارت با دنیا و پیشرفت اقتصادی هستند. آنها از شرایط استراتژیکی و دسترسی های عالی این مناطق برای مقاصد تجاری خود استفاده می‌کنند.

چرا ویلا در منطقه آزاد انزلی بخریم؟

بندر انزلی از بزرگترین بنادر ملی ایران است که در منطقه ویژه اقتصادی و یا منطقه آزاد اقتصادی واقع‌شده است. روزانه میلیون‌ها دلار سرمایه از این بندر وارد کشور و یا از کشور به سایر کشور ها از جمله روسیه، ترکمنستان، قزاقستان و آدربایجان بارگیری و ارسال می‌شود. ورود و خروج این همه کالا و سرمایه بدون نیاز به سرمایه‌گذاری‌های جانبی با مشکلات زیادی مواجه می‌شود و دولت هم طبیعتاً نمی‌تواند زیر بار این همه هزینه برود.

داشتن یک انبار و یا سردخانه، یک شرکت حمل و نقل، یک سیستم تاکسی رانی، یک شرکت خدماتی و … به‌عنوان کاری پر سود و پربازده در این مناطق اغلب صاحبین خود را به درآمد های زیادی می‌رساند.

وقتی کسب‌وکاری در جریان باشد بدون داشتن یک مکان خوب برای اقامت هزینه‌ها دور ریخته خواهند شد و همواره باید برای کرایه منزل و هزینه‌های جانبی سرمایه زیادی را از دست داد. این در حالی است که خرید ویلا در منطقه آزاد انزلی نه‌تنها هزینه زیادی نمی‌خواهد بلکه وقتی در یک شهرک صاحلی عالی باشد تمامی این هزینه‌ها با رشد سرمایه در زمان مناسب باز خواهد گشت.

بندر انزلی سومین بندر بزرگ ایران پس از بنادر امام خمینی و شهید رجایی است و دارای امکانات  بسیار عالی و مدرن تخلیه و بارگیری است. این بندر با آسترخان و لاگان روسیه، کراسنودسک ترکمنستان، اکتائو قزاقستان و باکو آذربایجان مجاورت دارد به به اغلب بازارهای بزرگ بین‌المللی داخلی و خارجی دسترسی راحتی دارد.  منطقه آزاد انزلی به‌دلیل قرارگرفتن در کریدور بین‌المللی شمال جنوب باعث می‌شود هزینه‌ها و مسیر های حمل و نقل تا سه برابر کاهش پیدا کنند.

خرید ویلا در منطقه آزاد انزلی یک سرمایه‌گذاری

همچنین حسن حضور در منطقه آزاد تجاری باعث‌شده تا سرمایه‌گذاری در این منطقه و ثبت شرکت و یا هرگونه کسب‌وکار اقتصادی با 15 سال معافیت مالیاتی همراه باشد. منازق آزاد تجاری تسهیلات و امکانات فراوانی برای حمل و نقل و بارگیری و تخلیه بار برای صاحبین کار و تجار داخلی و بین‌المللی فراهم می‌کند و در ضمت مشارکت با افراد خارجی و داخلی برای ایجاد سرمایه‌گذاری در این مناطق برای همه افراد مجاز است.

در کنار تمامی این ویژگی‌های صنعتی دسترسی به راه‌های ارتباطی داخلی و بین‌المللی عالی، فرودگاه بین‌المللی، راه‌آهن سراسری و همچنین بازارهای صنعتی و نیمه صنعتی داخلی را هم باید اضافه کرد.

و صد البته آب‌وهوای بسیار  خوب و مناطق بکر و دست نخوره زیباکنار و منطقه آزاد انزلی موهبت استفاده از شرایط مناسب آب‌وهوایی و همچنین استفاده از سکوت زیبا در دل زبیعت را برای این سرمایه‌گذارا فراهم می‌کند.

شرکت انبوه‌سازان آرش با شناخت این قابلیت اساسی منطقه آزاد انزلی و در راستای فراهم نمودن بهترین شرایط اقامتی و زندگی برای سرمایه‌گذاران اقدام به تأسیس انواع شهرک‌های ساحلی و مجتمع‌های ساحلی و انواع مختلف ویلا شمالی برای این عزیزان نموده و با اعطا وام‌های دکم بهره و شرایط ویژه اقساطی اقدام به واگذاری انواع این ویلاها نموده است.

شهرک‌های ساحلی و مجتمع‌های ویلایی آرش در بهترین منطقه آب‌وهوایی با بهترین و عالی ترین چشم‌اندازها و امکانات فراهم شده تا نیاز سرمایه‌گذاران را برای یک زندگی آرام تامین نماید.انواع رستوران‌ها، کافه ها و قهوه خانه‌ها، فروشگاه‌های مواد غذایی و سوغات و بوتیک ها و لوازم بهداشتی و آرایشی در کنار انواع خدمات و پشتیبانی های 24 ساعته از شرایط اقامتی در این شهرک‌های لوکس آرش است.

از دیگر مزایای اقامت در شهرک‌های ساحلی و مجتمع‌های لوکس ویلایی آرش امکان استفاده از کلوپ ساحلی این شرکت به‌صورت رایگان و در هر زمان است.

انتخاب یک ویلای مناسب در بندر انزلی و یا زیباکنار با رعایت بالاترین استانداردهای بین‌المللی در ساخت و احداث این ساختمان‌ها و به‌خصوص با آینده‌ای بسیار روشن قطعاً بهترین سرمایه‌گذاری شما خواهد بود. اگر نیاز به مشاوره بیشتر داشتید همین امروز با کارشناسان شرکت انبوه‌سازان آرش ما تماس بگیرید و در ضمن از شرایط فروش و امکانات ما اطلاع بیشتری کسب کنید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×