گیلان، زیباکنار
0133416

چرا انتخاب ویلا در زیباکنار ؟

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-11-10
انتخاب ویلا در زیباکنار

چرا انتخاب ویلا در زیباکنار؟ پرسشی است که در این نوشته به‌آن پاسخ خواهیم داد. ازدحام جمعیت و افزایش تقاضا برای خرید ویلا در شمال به‌خصوص در شهرهای بزرگتر عموماً جمعیت خواهان آرامش و استفاده از آب‌وهوای سالم و مناطر بی‌بدیل شمالی را به این منطقه کشانده است.

همین موضوع باعث‌شده تا برخی از مردم محلی هم اقدام به ساخت ویلا و شهرک‌های ساحلی کرده و با قیمت‌های متفاوت این ویلاها را به فروش برسانند.

چرا ویلای شمال خود را در زیباکنار بهتر خواهید دید؟

موقعیت جغرافیایی زیباکنار

زیباکنار منطقه‌ای بسیار خوش آب‌وهوا در گیلان  و در فاصله 330 کیلومتری از تهران واقع‌شده است. مناطق ساحلی زیباکنار در شمال این شهر است که در نوع خود ساحلی بسیار تمیز و زیبا است. زیباکنار از جنوب به شهر لشت نشاء و کوچصفهان و از سمت شرق با کیاشهر و چمخاله و از غرب در مجاورت بندر انزلی قرار دارد.

همانگونه که اطلاع دارید خود شهر بندر انزلی در منطقه آزاد انزلی واقع نشده است. اما این شهر از امکانات بسیار خوب بندرگاهی و مسیرهای دسترسی مناسب به فرودگاه، ایستگاه راه‌آهن و همچنین بزرگراه‌های سراسری کشور برخوردار است. به‌همین‌خاطر تا سال 1393 زیباکنار نیز به‌عنوان منطقه آزاد و قسمتی از منطقه آزاد انزلی و یا کاسپین به رسمیت شناخته شد.

آب‌وهوای معتدل

زیباکنار آب‌وهوایی عمدتاًمرطوب و معتدل دارد و بارندگی حتی در فصول گرم سال هم گاها در این شهر ساحلی دیده می‌شود. وجود این میزان بارندگی باعث‌شده تا آب‌وهوایی همیشه تازه و سالم در این شهر وجود داشته باشد. در نتیجه، زیبایی‌های خدادادی مثال زدنی در این شهر کوچک به‌وجود آمده باشد تا مناسب یک زندگی رویایی باشد.

هر ساله عده علاقه‌مندان و مسافران به این خطه سرسبز شمالی رو به‌افزایش بوده است. خرید و فروش ویلا در زیباکنار به‌دلیل شرایط آب‌وهوایی و وسعت چشم‌نواز زیبایی‌های طبیعی و به‌خصوص آرامش دائمی در این مکان، به یک رقابت تبدیل‌شده است.

از شهرت زیباکنار می‌توان تمایل بسیاری از صاحبین ثروت و مقامات ایرانی در دوره‌های گذشته تاریخی برای سکونت در این شهر را مثال زد. هرچند امروزه نیز ویلاهای شخصی و خصوصی افراد سر شناس داخلی و خارجی در این منطقه کم به‌چشم نمی‌خورد.

جاذبه‌های گردشگری زیباکنار

زیباکنار به‌عنوان شهری ساحلی و سرشار از جاذبه‌های طبیعی شناخته‌شده و اغلب گردشگران داخلی و خارجی این منطقه را برای این زیبایی‌های طبیعی برمی‌گزینند. وجود آثاری طبیعی و غیر طبیعی هم بر زیبایی‌های منطقه ساحلی زیبا کنار افزوده است.

از جمله‌این زیبایی‌ها می‌توان به هتل تاریخی زیباکنار مربوط به‌دوران پهلوی است اشاره کرد. هتلی بسیار مجلل و با عظمت که مختص مهمانان بزرگ شاهنشاه و عزیزان وی ساخته‌شده بود. همچنین می‌توان کاخ قطبی مربوط به رضا قطبی دایی فرح را مثال زد که در زمان خود با گران‌قیمت ترین مصالح و امکانات ساخته‌شده بود. هرچند که تغییر کاربری و سازه های این بناها چیزی از این دو بنا را برای نمایش عموم باقی نگذاشته است.

از دیگر آثار دیدنی شهر ساحلی زیباکنار می‌توان به پارک ملی بوجاق اشاره نمود. لاگون زیباکنار  را به‌عنوان تالابی بین‌المللی در بین جوامع جهانی معرفی کرده است. این تالاب دلتای رودخانه  سفید رود را در دل خود جای‌داده تا یکی از زیباترین زیستگاه‌های پرندگان و آبزیان را به‌وجود بیاورد.

البته در زیباکنار سازه‌های مدرن و بسیار شیکی به‌عنوان تالارهای تجاری و پاساژهای تجاری به‌وجود آمده‌اند که بر نمای داخلی این شهر ساحلی ارزشی گزاف افزوده‌اند.

شهرک ساحلی آرش در زیباکنار

این روزها خرید و فروش ویلا در زیباکنار به یک رقابت تبدیل‌شده است. ولی انتخاب یک ویلای درجه یک شمالی در منطقه زیباکنار نیازمند دانش و تجربه کافی در این زمینه است. استفاده از مصالح با کیفیت و متناسب با شرایط آب‌وهوایی زیباکنار که در مقابل رطوبت این منطقه ساحلی مقاومت لازم را داشته‌باشند مهم‌ترین شرط انتخاب یک ویلا در زیباکنار است.

وجود دلالان بی‌انصاف تشخیص این مهم را کاری بس دشوار کرده است. در این میان،شرکت انبوه‌سازان آرش با تکیه بر دانش و تخصص مهندسین داخلی خود و با اعتبار چندین ساله اثبات کرده که وجود کیفیت با حرف و شعار نیست. شهرک‌های ساحلی آرش در منطقه زیبای زیباکنار با بهترین مصالح و با ضمانت کافی ساخته‌شده‌اند. مدرن‌ترین زندگی با پیشرفته‌ترین امکانات رفاهی در شمال کشور را تنها می‌توانید از شرکتی متخصص و متعهد به‌نام آرش بخواهید.

شهرک‌های ساحلی آرش با امکانات کامل و امکان استفاده رایگان از کلوپ دریایی و با دسترسی بسیار مناسب به امکانات شهری و خدمات مورد نیاز شما ساخته شده است. به‌خصوص با چشم‌اندازهای بسیار زیبای دریایی و یا جنگلی احداث‌شده تا آسودگی و آرامش را به شما هدیه‌دهد.

اگر برای خرید ویلا ارزان‌قیمت و یا لوکس در زیبا کنار قصد هزینه‌کردن دارید قبل از هر کاری با مشاوران شرکت انبوه‌سازان آرش تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند‌شوید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×