گیلان ، زیبا کنار
0133416

اصول استفاده از شمع در فنگ شویی ویلا

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-14
استفاده از شمع در فنگ شویی ویلا

چه می‌شد اگر جوان‌سازی زندگی‌تان به سادگی جابجایی چند چیز باشد؟ با توجه به هنر چینی باستانی فنگ شویی (تلفظ “فنگ شوی”) چنین است. بر اساس این ایده که فضای زندگی شما منعکس کننده زندگی شماست، فنگ شویی برای رسیدن به تعادل در هر دو تلاش می کند. فنگ شویی معتقد است که همه اشیا دارای انرژی به نام چی هستند و شما می توانید از این چی برای آوردن شانس، ثروت و فرصت به ویلا خود استفاده کنید. الن وایتهرست، نویسنده کتاب این روز خوش شانس را بسازید: سرگرمی و می گوید: «با فنگ شویی، لازم نیست 20 سال را روی مبل بگذرانید. تا زندگی خود را تغییر دهید، فقط باید کاناپه را حرکت دهید.

انرژی از درب ورودی جریان می یابد. یک مسیر باز و جذاب اجازه می دهد تا انرژی مثبت به ویلا شما جریان یابد، در حالی که اگر راه ورودی بسته باشد، انرژی می تواند راکد شود. آیا می خواهید فرصتی برای ضربه زدن داشته باشید؟ یک گیاه قرمز گلدار را در بیرون قرار دهید یا چند رنگ برجسته قرمز را روی درب ورودی یا اطراف آن قرار دهید. قرمز انرژی، ثروت و شانس را جذب می کند.

عموم افراد ویلا را برای استراحت و رفع خستگی خود انتخاب می کنند ییک از راه هایی که کمک می کند خستگی شما چند برابر بیشتر از بین برود استفاده از شمع در فنگ شویی یولا برای جریان سازی انرژی است.

برای خرید ویلا شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

فنگ شویی با شمع در اتاق های ویلا

اتاق خواب

اتاق خواب شما مکانی برای استراحت، آرامش و آرامش است، بنابراین مهم است که صحنه ای را تنظیم کنید که آن فضای آرام را منعکس کند. اسطوخودوس انتخاب خوبی برای رایحه اتاق خواب آرامش بخش است، زیرا می تواند به شما کمک کند تا به خوابی آرام و پر از خواب با رویاهای خوشایند بروید.

به همین ترتیب، اگر از اتاق خواب خود برای استراحت و استراحت پس از یک روز پرمشغله استفاده می کنید، نت های لطیف عطرهای گل رز می توانند به رفع استرس کمک کنند و شما را برای بقیه عصر به آرامش بفرستند.

برای داشتن یک فضای رمانتیک، رایحه های غنی مانند زنجبیل، یاس و چوب صندل را امتحان کنید. گفته می‌شود که این اسانس‌ها حاوی ویژگی‌های آفرودیزیاکی هستند که واقعاً می‌توانند خلق و خو را تنظیم کنند.

برای خرید ویلا در فریدونکنار با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

حمام

حمام اتاق مناسب دیگری برای استراحت است. تصور کنید بعد از یک روز طولانی و پرتلاش در یک حمام حباب‌دار غرق شوید و از عطر زیبای یک شمع معطر لذت ببرید، زیرا استرس‌های روز از بین می‌روند! عطرهای اسطوخودوس و وانیل یک غذای باشکوه در حمام هستند، زیرا حواس شما را در آرامش غوطه ور می کنند. رایحه های کتانی نیز به خاطر اثر آرام بخش و نیروبخش خود شناخته شده اند.

برای داشتن فضایی تازه در حمام، فضای حمام خود را با شمع های معطر مرکبات، نعناع یا اقیانوس تزئین کنید تا محیطی سبک داشته باشید که حس تمیزی و معاصری در ویلا شما ایجاد کند.استشمام برخی رایحه ها در واقع می تواند بر روحیه ما تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، بوی شمع تسکین دهنده اسطوخودوس می تواند به شما کمک کند تا احساس آرامش کنید، یا عطر تازه کتانی تازه شسته شده می تواند به شما انرژی بدهد.

به گفته یک متخصص روانشناسی در دانشگاه براون، رایحه ها از طریق یادگیری تداعی، حالات خاصی را برمی انگیزند. این به روشی اشاره دارد که مغز ما خاطرات را به هم پیوند می دهد، بنابراین وقتی رایحه ای را انتخاب می کنید که چیز خاصی را به شما یادآوری می کند، مغز شما به خاطره واکنش نشان می دهد و بر روحیه شما تأثیر می گذارد. به همین دلیل است که رایحه شمع وانیلی اگر شما را به یاد شیرینی پزی با پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگتان در گذشته بیاندازد، ممکن است احساس شادی در شما ایجاد کند.

برای خرید ویلا در خزرشهر بابلسر با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

موم باقی مانده را با موم سوز ذوب کنید

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که تکه های کمی از موم باقی بماند، حتی پس از اینکه فتیله شما دیگر قادر به روشن شدن نیست؟ شما هنوز هم می توانید از این موم معطر برای خوشبو کردن ویلا خود استفاده کنید – به سادگی آن را در بالای یک مشعل موم قرار دهید و اجازه دهید عطر شدید اتاق را پر کند. ذوب موم به این روش به این معنی است که رایحه بیشتر ماندگار می شود و ویلا شما را همیشه بوی باشکوهی می دهد.

شمع های روشن نشده را در کنار پارچه ها قرار دهید

شما حتی می توانید بوی ویلا خود را بدون اینکه واقعاً شمع های خود را روشن کنید، تقویت کنید! قرار دادن رایحه های مورد علاقه خود در کنار پارچه هایی مانند پرده ها و پرده ها می تواند عطر و بوی زیبایی در ویلا ایجاد کند، زیرا این مواد می توانند عطر شمع را جذب کنند. فقط به یاد داشته باشید که قبل از روشن کردن شمع خود را از هرگونه مواد اشتعال زا دور کنید.

اگر به دنبال راهی ساده برای تغییر ویلا یا محل کار خود هستید، شمع های فنگ شویی راه خوبی برای شروع هستند.شمع‌ها مدت‌هاست که به‌عنوان خوش‌حال تلقی می‌شوند و بسیاری از مردم به طور مرتب از آن استفاده می‌کنند .دلایل مختلفی برای استفاده از شمع در زندگی شما وجود دارد، اما رایج ترین آنها ایجاد انرژی مثبت در اتاق است.آنها همچنین دارای رایحه های قوی هستند و می توانند به عنوان نقطه کانونی هر اتاق استفاده شوند.استفاده از شمع برای ایجاد انرژی در اتاق یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه ها برای تقویت روحیه و جریان دادن انرژی مثبت در اتاق است.اگر به درستی قرار گیرند نه تنها درخشش گرمی بر اتاق می‌تابانند، بلکه انرژی را نیز جذب می‌کنند.در نتیجه هر بار که وارد اتاق می شوید، شمع یک میدان انرژی نامرئی ساطع می کند که اتاق را در آرامش غوطه ور می کند.

برای خرید ویلا پلاک اول جنگل در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

درک نحوه استفاده صحیح از شمع های فنگ شویی بسیار مهم است.آنها را نمی توان در هر اتاقی قرار داد که دارای یک پنجره یا دری است که دقیقاً روبروی دری است که به اتاق دیگری منتهی می شود.این به این دلیل است که می تواند جریان انرژی را مختل کند.بهترین مکان استفاده از شمع ها در مکان های مختلف اطراف اتاق است که به یکدیگر منتهی می شوند.

به عنوان مثال، اگر سه دیوار رو به روی هم دارید، باید سه شمع روی هر دیوار قرار دهید.شمع وسط باید بین دو نزدیکترین دیوار قرار گیرد.

وقتی به تصویر یا نموداری نگاه می کنید که نحوه استفاده از شمع ها را برای قرار دادن نشان می دهد، متوجه خواهید شد که پنج نقطه یا زاویه وجود دارد که دایره را تشکیل می دهند.

این عناصر به عنوان پنج عنصر شناخته می شوند. اینها آتش، خاک، فلز و آب هستند.همیشه باید از نوع صحیح شمع در موقعیت صحیح و در زاویه مناسب استفاده کنید.

انواع مختلفی از شمع ها وجود دارد که می توان از آنها برای قرار دادن فنگ شویی استفاده کرد. شمع های روغنی وجود دارد که برای یک اتاق خاص مانند یا اتاق خواب مناسب هستند.

شمع‌های مومی نیز وجود دارد، که در حالت ایده‌آل باید در جایی قرار گیرند که می‌خواهید اتفاق خاصی بیفتد، مانند یک تجربه عاشقانه.شمع های ژله اب وجود دارد که نور را در یک منطقه گسترده پخش می کند. هر چیزی را که انتخاب می کنید، باید به جایگذاری صحیح توجه کنید زیرا تأثیر زیادی بر نتایج خواهد داشت.

برای خرید ویلای تریپلکس در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

روش استفاده از شمع فنگ شویی

چه به این باورها اعتقاد داشته باشید، مهم است که بدانید چگونه از شمع های فنگ شویی برای درمان ناراحتی استفاده کنید.

اولین قدم در نحوه استفاده از شمع فنگ شویی برای درمان ناراحتی این است که اطمینان حاصل کنید که آنها در مناطق مناسب آشپزخانه شما قرار می گیرند.

اگر به دنبال جذب فراوانی هستید، باید شمع‌های قرمز رنگ را در قسمت‌هایی مانند ویلا یا حتی حمام قرار دهید، زیرا گفته می‌شود این شمع‌ها این قسمت‌های ویلا را روشن می‌کنند.

با این حال، اگر می خواهید خوش شانسی را جذب کنید، باید شمع های سفید را در این مناطق نیز قرار دهید.

این به این دلیل است که گفته می شود ویلا ای که با شمع های سفید احاطه شده است دارای انرژی معنوی بالاتری است. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که گفته می شود شمع های قرمز وقتی در آشپزخانه ای پر از شمع های بهم ریخته و قهوه ای قرار می گیرند تأثیر منفی دارند

به عنوان مثال، هنگام روشن کردن یک شمع با روش اشتباه، ممکن است شعله به طور کلی خاموش شود، زیرا مستقیم نیست.شما فقط باید با استفاده از روش سنتی یک شمع روشن کنید، یعنی فتیله را در پایه نگه دارید و به آرامی انتهای آن را خم کنید.

برای خرید ویلا در نمک آبرود با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

وقتی این کار را مکررا انجام می دهید، باید متوجه شوید که ذهن شما شروع به استراحت می کند، زیرا وقت خود را برای روشن کردن درست شمع صرف می کنید.

اگر دوست دارید به ویلا خود شانس بیاورید، شمع های سفید توصیه می شود. آنها به عنوان مطلوب ترین شمع ها برای ویلا ها در نظر گرفته می شوند زیرا اغلب نقطه کانونی اصلی آن اتاق هستند. آنها تقویت کننده خلق و خوی فوق العاده ای هستند و به افرادی که در غیر این صورت در ویلا های خود احساس ناراحتی می کنند، کمک می کنند. وقتی صحبت از نحوه استفاده از شمع های فنگ شویی در ویلا می شود، می توان از آنها به عنوان تزئین استفاده کرد، اما هرگز نباید آن را در کنار در قرار دهید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×