گیلان ، زیبا کنار
0133416

انواع سیستم های ایمنی مناسب ویلا

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-14
سیستم های امنیتی مناسب ویلاها

اگر صاحب ویلا هستید بنابراین مطمئنا با چالش سرقت از ویلا و حفظ امنیت آن روبرو شده اید. بی شک زمان هایی که در ویلا حضور ندارید دائما دل نگران این موضوع هستید که نکند فردی وارد ویلای شما شود و اقدام به سرقت از ویلا نماید و یا آسیبی به ویلا شما وارد کند. این نگرانی زمانی بیشتر خواهد شد که فاصله محل سکونت تان تا ویلا زیاد باشد و نتوانید هر روز یا هر هفته به ویلا سر بزنید. موضوع امنیت ویلا نه تنها در زمان هایی که در ویلا حضور ندارید بلکه در زمان هایی که در ویلا حضور دارید نیز به شکلی پر رنگ مطرح است به ویژه آن زمان که تنها هستید و پای آسیب های جانی به میان می آید. بنابراین لازم و ضروری ست که برای ویلا سیستم های ایمنی مناسبی تهیه شود. در ادامه قصد داریم انواع سیستم های ایمنی مناسب ویلا را بررسی کنیم بنابراین برای آشنایی هرچه بیشتر با این سیستم ها در ادامه با ما همراه باشید.

برای پیش فروش ویلا در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

مهم ترین سیستم های ایمنی ویلا

 

قفل های ضد سرقت

قفل های ضد سرقت بخشی از سیستم های ایمنی ویلا می باشند. این قفل ها دارای هسته ی آهنی بوده و امکان باز شدن آن ها فقط و فقط با استفاده از کلید مخصوص ممکن می باشد. بنابراین با هیچ گونه ابزار متفرقه امکان باز شدن این قفل ها توسط سارقین وجود نخواهد داشت. با خرید قفل های ضد سرقت سطح ایمنی ویلا تا حد زیادی ارتقا پیدا خواهد کرد.

دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته مهم ترین و اصلی ترین اجزای یک سیستم امنیتی استاندارد برای ویلا می باشند. شما  با تعبیه دوربین های مدار بسته در ویلا می توانید در زمان هایی که در ویلا حضور ندارید تمامی رفت و آمدها را چک کنید و بخش های مختلف ویلا را تحت نظر بگیرید. بسیاری از دوربین های مدار بسته در واقع قابلیت اتصال به اینترنت را دارا می باشند و از طریق این بستر شما را در جریان تمامی رفت و آمدها می گذارند.

شما همچنین می توانید اقدام به ضبط کردن محتوای کپچر شده از طریق دوربین های مدار بسته نمایید و در صورت وجود مورد مشکوک فیلم های دوربین را بازبینی نمایید. دوربین های مدار بسته می توانند هشدارهای لازم را روی گوشی یا لپتاپ شما ارسال کنند و شما را در جریان تمامی آمد و شدها قرار دهند.

برای خرید ویلا ارزان شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

آیفون تصویری هوشمند

یکی از بدیهی ترین سیستم های امنیتی در ویلا آیفون تصویری می باشد که در صورت فشردن زنگ توسط افراد تصویر آن ها را روی صفحه نمایش خود نشان می دهد اما نوع هوشمند این آیفون ها با انواع ساده آن ها متفاوت می باشد. آیفون های هوشمند قابلیت اتصال به موبایل هوشمند شما را دارا می باشند و در صورت فشرده شدن زنگ توسط افراد می توانید از طریق گوشی هوشمند خود به آن ها پاسخ دهید. بنابراین حتی اگر در ویلا حضور نداشته باشید می توانید مطلع شوید که چه افرادی زنگ درب شما را فشرده اند و قصد ورود به ویلا را داشته اند.

بسیاری از مواقع سارقین از این حربه استفاده می کنند و زنگ درب را می فشارند تا از عدم حضور افراد در ویلا مطمئن شوند. شما از این طریق می توانید حضور همیشگی خود را در ویلا اعلام کنید و جرئت نزدیک شدن افراد متفرقه را به ویلای خود ندهید.

برای خرید ویلا در خزرشهر بابلسر با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

سیستم های ایمنی هوشمند

سیستم های هوشمند از جمله پیشرفته ترین سیستم های ایمنی هستند که می توان از آن ها به عنوان قوی ترین سیستم های ایمنی ویلا یاد کرد. این سیستم ها دارای ساختاری یکپارچه هستند و در صورت حس کردن هر گونه خطر  سریعا یک هشدار به گوشی هوشمند یا لپتاپ شما می فرستند. این سیستم ها دارای یک هسته ی مرکزی اصلی می باشند و نیاز به اتصال به اینترنت اشیا دارند.

شما می توانید با هوشمند سازی ویلای خود تمامی بخش ها از جمله درب و پنجره ها، درب ورودی، فضای داخلی خانه و هر آنچه که از سیستم های هوشمند داخل ویلا وجود دارد را به این سیستم متصل کنید و احتمال وارد شدن سارقان را به شدت کاهش دهید.

اکسس کنترل

اکسس کنترل ها سیستم های امنیتی پیشرفته ای هستند که می توانید آن ها را در ویلای خود تعبیه کنید و سطح امنیت را به حد اعلا برسانید. این سیستم ها به صورت اثر انگشتی، کارتی، با تشخیص چهره و یا وارد کردن رمز کار می کنند و اجازه ی ورود افراد را به ویلا می دهند بنابراین تنها افرادی می توانند وارد ویلا شوند که چهره یا اثر انگشت آن ها برای سیستم تعریف شده باشد.

برای خرید ویلا در نمک آبرود با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

سیستم های ضد سرقت مانند دزدگیر و آلارم سرقت

سیستم های ضد سرقت و دزدگیرها بدین سان عمل می کنند که در صورت احساس خطر و نزدیک شدن سارقین به محل ویلا و تلاش بری ورود شروع به آلارم دادن می کنند. سیستم های ضد سرقت و دزدگیرها را از این جهت می توان مناسب دانست که با پخش کردن آلارم و صدای آژیر احتمال به دام انداختن سارق را افزایش می دهند. نکته ی مهمی که در تعبیه سیستم های ضد سرقت و دزدگیر باید رعایت کرد ریستارت کردن آژیرها در مدت زمان های کوتاه می باشد تا مزاحمت برای همسایگان ایجاد نشود. سیستم های ضد سرقت می توانند دارای سنسورهای حرکتی، لرزشی، سنسور تشخیص وزن و مگنت باشند.

درب های ضد سرقت

درب های ضد سرقت به طور قوی جلوی ورود افراد متفرقه را به ویلای شما می گیرند چرا که احتمال باز شدن و شکسته شدن آن ها تقریبا صفر است. این درب ها دارای چند قفل می باشند و برای باز شدن آن ها باید از سد چند قفل گذشت. میزان مقاومت درب های ضد سرقت نسبت به درب های معمولی بسیار بیشتر است و همانطور که از اسم شان پیداست ضد سرقت می باشند.

برای خرید ویلا در چابکسر با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

 

نتیجه گیری

در کنار موارد گفته شد از سیستم هایی چون جک پارکینگ و زنجیرهای مخصوص بستن درب نیز می توان استفاده کرد. اما از آنجایی که احتمال باز شدن این سیستم های امنیتی توسط سارقین وجود دارد نمی توان تنها به آن ها اکتفا کرد. هر چند وجود زنجیرها، جک پارکینگ و وجود سگ نگهبان ایمنی را افزایش می دهد و احتمال سرقت را کاهش، اما بهتر است از این موارد در کنار سایر سیستم های ایمنی استفاده شود.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×