گیلان ، زیبا کنار
0133416

طراحی ویلا به سبک انگلیسی

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1402-06-14
طراحی ویلا به سبک انگلیسی

معماری طراحی سبک انگلیسی برای خانه‌های روستایی با محافظه کاری و سخت گیری آن با سایرین متفاوت است. در پایان قرن هفدهم در انگلستان، برخی از رویدادها پایه و اساس سبک منظره را ایجاد کردند.

تمایزات طراحی ویلا به سبک انگلیسی از انواع دیگر معماری:

استفاده از مواد طبیعی (آجر، سنگ)؛

پنجره های بزرگ و پوشش زیبای سطوح دیوار؛

ساخت و ساز دو طبقه با سقف شیب دار؛

عدم تقارن نمای بیرونی؛

کاشت درختان و درختچه های مختلف.

برای پیش فروش ویلا در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

نمای بیرونی ویلا انگلیسی

نمای بیرونی ویلا شیک به سبک انگلیسی با خانه‌های روشن در مجاورت تخت باغ و کرکره های آبی فانتزیهر بوته ای جایگاه ویژه خود را دارد – همه اینها سبک کلاسیک خانه را تحسین می‌کند.تزئینات خاکستری خانه و سرسبزی، سبک انگلیسی خانه را متمایز می‌کندخانه روستایی با گیاهان کوهنوردی که یادآور عمارت دوک‌ها و بارون‌های انگلیسی است.

ترکیب سبز نزدیک خانه آن را محکم و کنایه به دوران تودور کرده است.خانه‌هایی که در هنگام ساخت چندین نوع مصالح (آجر و سنگ) را با هم ترکیب می‌کنند، متعلق به این سبک هستند

طراحی سقف ویلا انگلیسی

ویلا اگر دارای شیروانی های بلند و دیوارهایی باشد که با سنگ های خشن بزرگ پوشیده شده‌اند، نجیب به نظر می‌رسد. کاشی خاکستری سقف و ورودی برج مانند خانه را نجیب و نماینده می‌کند. در برخی موارد آنها ویلا بنایی از آجر قرمز انجام می‌دهند و ساختمان شبیه یک ساختمان افسانه ای قرون وسطایی است. اشراف ویلا هایی بدون تزئین ساخته بودند. این ساختمان به سبک گریگوری است.

سبک کلاسیک گرجی از طراحی انگلیسی برای تزئین ویلا استفاده می‌شود. با استفاده از آجرهای مرغوب می‌توان سبک ویلا را کم رنگ انتخاب کرد. به‌طور سنتی، چنین خانه‌ای باید در دو طبقه باشد.

یکپارچگی و تنوع دقیق حیاط ویلا انگلیسی به دکوراسیون صحیح گلخانه بستگی دارد.

برای خرید ویلا شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

طراحی محیط ویلای انگلیسی

طراحی چشم‌انداز کامل در نزدیکی ویلا زیبا به سبک مدرن انگلیسی با ستون های سفید و پنجره های کوچکمنطقه مجاور نزدیک ویلا را می‌توان با کمک چمن به مکانی برای استراحت تبدیل کرد. ویلا انگلیسی سبک تودور از سنگ های رنگی مختلف با چمن حیاط خلوت زیبا برای اوقات فراغتدر یک منطقه بزرگ می‌توانید یک مهمانخانه به سبک روستیک بسازید. گل ها و درختچه های روشن مکمل خوبی در جلوی در هستند.

قسمت جلویی خانه را می‌توان به لطف زیرزمین کم، سایه های محدود سقف پوشیده شده با کاشی، مرتب و زیبا ساخت. جاذبه اصلی دودکش سنگی دودکش است.اگر سکویی برای ایوان باز آماده شود، سبک مدرن تر خانه کاملاًً شیک و چشمگیر به نظر می‌رسد. باید با فضای داخلی تصفیه شده خانه مطابقت داشته باشد.کلبه از آجرهای شنی رنگ و در و پنجره های چوب ماهون با فضای ایوان در ورودی

ویلاکوچک به سبک انگلیسی، احاطه شده توسط درختان، سنت‌های چند صد ساله سلطنت پادشاهان را به یاد می‌آورد (همانطور که در بین بریتانیایی‌ها مرسوم بود: تعطیلاتی آرام به دور از تمدن).

برای خرید ویلا در خزرشهر بابلسر با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

تجمل محتاطانه در طراحی این خانه با سقف خاکستری تیره و دیوارهای خاکستری روشن مشهود است. تمام ضلع های جلویی دارای نمایه ای متمایز هستند و در نتیجه خانه را اصلی جلوه می‌دهند. خانه‌ای به سبک انگلیسی با کاشی‌های پشت بام خاکستری تیره و دیوارهای پانل های خاکستری که مورد علاقه خانه‌های شهری آمریکایی است

در بسیاری از ویلا های به سبک اشرافی، از پنجره های تعبیه شده در طبقه دوم استفاده می‌شود. این کشف جالب معماران بود. علاوه بر این، فضای داخلی از طریق پنجره‌های وسیع و متعدد اصلاًح می‌شود که یادآور روزنه‌های پنجره‌ها در قلعه‌های قرن‌های گذشته است. معماران برای رسیدن به این اثر از لعاب استفاده کردند.ویلا بزرگ دارای ظاهری بدیع است که شامل گالری، سالن، اتاق مهمان است. بهتر است حیاط را با سنگ فرش یا سنگ وحشی تزئین کنید.

شما می‌توانید چنین ویلا ای از سنگ و کاشی تمیز در حیاط طراحی کنید، اما مساحت بزرگتر ورود وسایل نقلیه را تسهیل می‌کند.

عمارت از سنگ طبیعی و منطقه مجاور برای اتومبیل و اوقات فراغت ساخت و ساز معماری یک خانه به شکل قلعه بسیار عالی به نظر می‌رسد، به‌ویژه با سرسبزی سرسبز قاب شده است.هر کسی که عاشق ظرافت است، به جای دیوارهای بیرونی، عاشق پنجره های پانوراما خواهد بود. بهترین کیفیت آنها این است که نور طبیعی روشن وارد اتاق می‌شود. پنجره ها نیز نیازی به پرده ندارند.

برای خرید ویلای تریپلکس در شمال با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

موقعیت مناسب ساخت ویلای انگلیسی

موقعیت ویلا در نزدیکی جاده بزرگراه مناسب خواهد بود. یک پروژه خانه با گاراژ ساخته شده به‌عنوان محبوب در نظر گرفته می‌شود.برخی از مردم با توجه به انزوا از شلوغی شهر به سنت های انگلستان پایبند هستند، یعنی ترجیح می‌دهند دور از مردمی که از طبیعت لذت می برند زندگی کنند.

ویلا یک طبقه به سبک ساب روبان انگلیسی که با درختان و گچ سفید تزئین شده است

ویلا ساخته شده از سنگ طبیعی باعث می‌شود که در عین حال طبیعی و منحصربه‌فرد به نظر برسد. و بوته های صاف و مرتب شده همه‌چیز را به مکانی دنج برای تعطیلات خانوادگی تبدیل می‌کند. نرده به سبک روستیک جلوه ای منحصربه‌فرد و تصویر کاملی از ویلا انگلیسی ایجاد می‌کند.

نکات طراحی ویلا انگلیسی اشرافی

ویلا انگلیسی اشرافی سه طبقه، قاب پنجره سفید، کاشی سقف قهوه ای تیره، دو دودکش و درختچه های تزئین شده در حیاطبدون شک، بسیاری از مردم قبول می‌کنند که در ویلا هایی که به سبک انگلیسی ساخته شده‌اند، مهمان باشند تا تاریخ طولانی سنت های بریتانیا را احساس کنند.

از بین تمام سبک‌های دکوراسیونی که در ۵۰ سال گذشته شکوفا شده‌اند، هیچ‌یک به اندازه سبک‌های مرتبط با خانه روستایی انگلیسی ماندگار نبوده است. اگرچه «سبک خانه روستایی انگلیسی» هرگز منحصراً انگلیسی نبوده است، توسط یک آمریکایی کامل شده است، و تقریباً به‌همان اندازه که در Cotswolds در Clapham ظاهر می‌شود، تزئینات تزئینی آن فوراً قابل تشخیص است: ترکیبی از وسایل آنتیک، حداقل یک مبل بزرگ. با سرویس سخاوتمندانه ای از کوسن ها، فرش‌ها، چراغ های رومیزی با سایه های پارچه ای، و گل های تازه و بازسازی شده در چاپ و نقاشی. منسوجات عتیقه، سبکی از مدرنیته، شکوفایی شرق و چند سگ را می‌توان برای طعم بیشتر اضافه کرد.

برای اجاره ویلا در لاهیجان با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

دلایل موفقیت طراحی ویلا به سبک انگلیسی

بخشی از موفقیت این سبک تحمل و انعطاف پذیری آن است. برخلاف مینیمالیسم، که به کمال لبه مستقیم یا لوکس خشن همراه با ممنوعیت زیبایی نیاز دارد، سبک خانه روستایی انگلیسی فرسودگی و فرسودگی را در بر می‌گیرد و خود را خیلی جدی نمی‌گیرد. Shabby می‌تواند شیک باشد، و کمی حماقت – عینک آفتابی روی بینی نیم تنه مرمری – مجاز است، حتی مورد استقبال قرار می‌گیرد

سبک ویلاهای روستایی انگلیسی معاصر کمتر به شیوه‌ای شبیه به رنگ‌آلودگی، کاغذ دیواری‌های بریده‌شده و میزهای پرده‌دار است. در عوض بالشتک‌های راه راه و سوزنی، امولسیون مات روی دیوارها و پایه‌های مبلمان نمایان است. مینیمالیسم اثر خود را بر جای گذاشته و به کنترل بی نظمی کمک کرده است. تجمل خشن باعث شده است که تخته‌های کف تمیز شده و لایه‌های بعدی رنگ و کاغذ به زیر لایه‌های خالدار با بافت تاریخی و استفاده بازگردد. این سبکی است که می‌تواند با مد منعطف شود و با سبک زندگی متناسب باشد. به نظر نمی‌رسد به این زودی ها محو شود.

برای خرید ویلا در کلاچای با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

رنگ بندی طراحی داخلی ویلا انگلیسی

پالت رنگ معمولاً از سه یا چهار رنگ تشکیل شده است که اتاق را دنج و جذاب می‌کند. رنگ ها می‌توانند هم روشن و هم کم صدا باشند. سبک مدرن انگلیسی در طراحی داخلی با انواع الگوهای رمانتیک و چاپ گل متمایز می‌شود. همچنین بریتانیایی ها طرفدار رنگ قرمز خاموش هستند. می‌توان آن را روی فرش‌ها و قالیچه ها در یک قفس بزرگ یافت. کابینت های سفید بسیار محبوب هستند. این سبک به وفور پارچه های مختلف در نظر دارد. مبل های نرم با روکش های مخملی یا چرم، کوسن های پارچه ای راه راه و پرده های توری پنجره کاملاً هماهنگ به نظر می‌رسند. چینتز با طرح گلدار یا چاپ شده خال خالی و گلدار محبوب‌ترین مواد هستند. جالب است که همه آنها را می‌توان در یک اتاق ترکیب کرد و معمولاًً چاپ های بزرگ را با نمونه های کوچک ترکیب می‌کنند.

سبک کلاسیک انگلیسی در طراحی داخلی با مبلمان ویکتوریایی نشان داده شده است. ماده غالب چوب با رنگ روشن یا تیره است. می‌توان آن را رنگ کرد، صفحه نمایش داد و ظاهر آنتیک داشته باشد. میزها، کمدها و قفسه های کتاب معمولاًً از بلوط، چوب قرمز یا کاج ساخته می‌شوند. لهجه ها مانند دستگیره های روی کشوها را می‌توان از برنج ساخت. مبل ها و صندلی‌ها، به‌عنوان یک قاعده، از فرود پایین هستند و با یک ملیله نرم پوشیده شده‌اند. کوسن های دنج ظاهر سخت صندلی‌ها و صندلی‌های چوبی را نرم می‌کند.

فضای داخلی به سبک انگلیسی به جای وجود یک منبع اصلی نور به شکل یک لامپ در سقف، دارای نورپردازی ملایم و پراکنده است. بنابراین، شما باید به نفع لامپ های دیواری، چراغ های رومیزی و لامپ های زمینی که نور گرم ملایمی می‌دهند، انتخاب کنید. می‌توانید فضای داخلی را با شمع هایی در شمعدان های زیبا با روکش طلا تکمیل کنید.

برای خرید ویلا در کلاردشت مازندران با شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

 

نکات تزئینی ویلا انگلیسی

  1. مبلمان مستعمل را می‌توان رنگ‌آمیزی کرد و سپس کمی جلا داد تا ظاهر آنتیک به آن ببخشد.
  2. روکش مبل و صندلی راهی آسان برای بازسازی روح خانه‌های انگلیسی بدون خرید مبلمان جدید است.
  3. عکس‌های خانوادگی کوچک در قاب را می‌توان روی دیوار آویزان کرد.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×