گیلان، زیباکنار
0133416

برای خریدوفروش ویلا ساحلی چه باید کرد؟

دسته‌بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1399-02-28
فروش ویلا ساحلی

خرید ویلا در شمال خواسته بسیاری از افراد است که این مسئله را به‌عنوان یکی از اهداف زندگی خود قرار داده‌اند. بسیاری از افراد نیز برای این که بتوانند به این رویای خود جامه عمل بپوشانند باید سرمایه‌ای که سال‌ها از کار کردن خود به‌ دست آورده‌اند را صرف این کار کنند.

سرمایه‌گذاری با خرید ویلا

بنابراین خرید و فروش ویلا در شمال یکی از مسائل مهمی است که در صورت عدم دقت کافی به آن ممکن است موجب خسارت برای شما شود. در این مقاله می‌خواهیم به نحوه خریدوفروش ویلا ساحلی در شمال بپردازیم. شما برای انجام هر کاری همیشه چند انتخاب پیش‌رو دارید. در مورد خرید ویلا ساحلی نیز به‌ همین صورت است.

به‌ عنوان مثال منطقه‌ای که برای خرید ویلا انتخاب می‌کنید. نوع ویلایی که انتخاب می‌کنید. نحوه پرداخت هزینه‌های خرید ویلا و…. یکی از انواع خرید و فروش ویلا در شمال، فروش ویلا ساحلی است که گزینه اول بسیاری از خریداران برای خرید ویلا است.

با توجه به این که شما کدام منطقه را برای خرید ویلا انتخاب می‌کنید، به‌ نوعی سرمایه‌گزاری با نتیجه‌های مختلف نیز انجام داده‌اید. شما چه بخواهید چه نخواهید با خرید ویلا در شمال، علاوه بر این که به آرزوی همیشگی خود رسیده اید، یک سرمایه‌گذاری بلندمدت نیز انجام داده‌اید. پس چه بهتر که این سرمایه‌گذاری با نتیجه مثبت همراه باشد.

خرید و فروش زمین در شمال و یا در هر کجای دیگر به‌ نوعی سرمایه‌گذاری و راهی برای افزایش درآمد محسوب می‌شود. چراکه زمین و ویلا چیزی است که به مروز زمان از بین نمی‌رود بلکه به ارزش آن افزوده می‌شود، البته اگر به‌درستی انتخاب شده باشد.

انواع ویلا در شمال :

شمال کشور نیز مانند هر منطقه دیگر، خود نیز به منطقه های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود که یک نوع دسته‌بندی آن بر اساس منطقه ساحلی و منطقه جنگلی است.

فروش ویلا ساحلی : همان‌طور که از نام این نوع ویلا مشخص است، شما انتخاب خود را در کنار ساحل با چشم‌انداز دریا و ماسه‌های طلایی رنگ انتخاب کرده‌اید.

فروش ویلا جنگلی : این نوع ویلا معمولاً در منطقه‌های روستایی با فاصله‌ای از دریا ساخته می‌شوند. بنابراین شما با کمی پیاده‌روی تا خط ساحلی می‌توانید علاوه بر جنگل‌های سرسبز شمال به‌ چشم‌انداز ساحلی نیز دسترسی پیدا کنید.

بنابراین با توجه به دو مورد بیان‌شده، با توجه به‌ سلیقه شخصی می‌توانید یکی از انواع ویلا را برای خرید و سرمایه‌گذاری انتخاب نمایید. چیزی که مورد توجه بسیاری از افراد است فروش ویلا ساحلی در شمال است. چراکه دلیل علاقه‌مندی بسیاری از افراد به ناحیه شمالی کشور، دریای آن است.

فروش ویلا ساحلی توسط افراد مختلفی در شمال انجام می‌شود. ولی توصیه ما به شما این است که از طریق شرکت‌های خدماتی آشنا به انجام خرید و فروش ویلا در شمال این کار را انجام دهید.

چرا خرید و فروش ویلا ساحلی توسط شهرک آرش :

شرکت انبوه‌سازان آرش سازنده شهرک‌های ویلایی آرش، معتبرترین شرکت در زمینه ساخت ویلا در زیباکنار، ویلا شمال و ویلا گیلان، ویلا انزلی یکی از شرکت‌های معاملات املاک در شمال کشور است که در این زمینه تجربه طولانی دارد. شهرک آرش برای رفاه حال مخاطبان و مشتریان خود خرید و فروش ویلای خود را با در نظر گرفتن موارد مختلفی انجام می‌دهد.

  • امور حقوقی خرید و فروش

نکته بعدی، مسائل حقوقی است که در رابطه با زمین وجود دارد مانند سند. فروش ویلا ساحلی در شمال با سندهای مختلفی انجام می‌شود ولی شما قبل از خرید حتماً باید از رسمی‌بودن سند اطمینان حاصل کنید. این مسئله نیاز به رفت‌وآمد و پیگیری‌های زیادی دارد.

در حالی که اگر شما برای خرید و فروش ویلا ساحلی خود از خدمات شرکت آرش استفاده نمایید می‌توانید مطمئن باشید که سند از همان ابتدای کار بدون هیچ نوع واسطه‌ای به‌ نام شما خواهد خورد.

از مهم‌ترین مسائلی که در رابطه با فروش ویلا ساحلی در شمال باید مورد توجه قرار گیرد، سند ویلا و یا زمینی است که ویلا در آن ساخته‌ شده است. در صورتی که اخبار را دنبال کرده باشید حتماً شنیده‌اید که زمین‌های شمال به 2 نوع کارایی قابل تقسیم هستند.

یکی کشاورزی و دیگری کاربری عادی. در کاربری کشاورزی شما تنها اجازه دارید که از 25 درصد سطح زمین خود برای ساخت‌وساز استفاده نمایید. در حالی که سایر زمین‌ها این محدودیت را نداشته و شما به‌راحتی می‌توانید ساختمان موردنظر خود را احداث نمایید.

این در حالی است که بسیاری از افراد سودجو، از عدم اطلاعات کافی شما در این زمینه سوءاستفاده می‌کنند و با تغییر غیرقانونی کاربری زمین، زمینی را به شما می‌فروشند که ممکن است در آینده برای شما مشکلات زیادی را ایجاد کند. بنابراین برای خرید و فروش ویلا ساحلی حتماً از کاربری زمین خیالتان راحت باشد.

  • مصالح به‌کاررفته

با توجه به‌شرایط آب‌وهوایی و وجود رطوبت و بارش‌های پیوسته نوع مصالحی که به‌کار برده می‌شود در ساخت ویلا از اهمیت بالایی برخوردار است. زمانی که شما شهرک آرش را برای خرید و فروش ویلا ساحلی انتخاب می‌کنید می‌توانید از نزدیک شاهد مرغوب بودن مصالحی که برای ساخت ویلای شما مورد استفاده قرار می‌گیرند، باشید.

علاوه بر این می‌توانید هنگام طراحی نیز، سلیقه خود را به مهندسان شهرک آرش ارائه دهید. بدین صورت در حد امکان از آن برای ساخت ویلای شما استفاده شد.

  • ویلای شهرکی یا خصوصی

شما می‌توانید برای خرید ویلا، ویلای شهرکی یا خصوصی را انتخاب نمایید. با توجه به این که ویلای شما در ساحل قرار دارد، بنابراین مسئله تامین امنیت آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ویلاهای شهرک آرش مجهز به نگهبان 24 ساعته بوده و شما می‌توانید در رابطه با مواقعی که در ویلای خود نیستید احساس امنیت و آرامش داشته‌ باشید.

  • پرداخت هزینه ویلا

آخرین مزیت و یا بزرگترین چالش نیز برای خرید و فروش ویلا ساحلی در شمال پرداخت هزینه‌های آن است. از آنجایی که شهرک آرش به فکر تامین آسایش فکری و ذهنی شما از هر نظر است، برای پرداخت هزینه ویلا نیز طرح ویژه‌ای دارد. به این ترتیب که شما تنها کافی است قسمتی از هزینه را ابتدا پرداخت کنید. سپس طی یک وام 12 ماه مابقی آن را پرداخت نمایید.

سخن آخر

مخاطبان گرامی، شهرک آرش برای خرید و فروش ویلا ساحلی شهرک‌های خود را با طراحی‌های گوناگون در مناطق مختلف به گونه‌ای انجام داده است که متناسب با بودجه تمامی افراد باشد. علاوه بر این میزان نزدیکی به ساحل و مراکز رفاهی و تفریحی به گونه‌ای است که باعث افزایش ارزش ویلای شما با گذشت زمان شده و در نتیجه یک سرمایه‌گذاری سود‌آور برای شما محسوب می‌شود. از تجربه بیش از 15 سال ما برای خرید و فروش ویلا استفاده نمایید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×