گیلان ، زیبا کنار
0133416

چرا باید در شهرک های ساحلی ویلا خرید؟

دسته بندی : اخبار و مقالات
تاریخ انتشار : 1396-12-27
شهرک های ساحلی آرش

خرید ویلا شمال همیشه از نظر اقتصادی و سرمایه گذاری یک مزیت محسوب می شود  و تجربه نشان داده که خرید ویلا در شمال نه تنها می تواند امکانات رفاهی و گردشگری خوبی برای ما به همراه داشته باشد بلکه یک مزیت اقتصادی هم برای ما به حساب می آید.

قبلا در مقالاتی توضیح دادیم که فواید خرید ویلا در شمال چیست و اینکه حضور در مناطق ساحلی تا چه میزان می تواند در سلامت جسمی و روحی ما تاثیر گذار باشد.

خرید ویلا در شمال با بررسی شرایط فرد می تواند جوانب متفاوتی داشته باشد ولی یکی از موضوعاتی که همیشه بر آن تاکید می شود این است که اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید ویلاهای شهرکی را انتخاب کنید. به نظر شاید این ایده برای افرادی که به دنبال حضور در مناطف خوش آب و هوای شما ل و استفاده  از بکری و سکوت این مناطق هستند این موضوع کمی گیج کننده باشد که چرا باید ویلا را در شهرک های ساحلی خرید.

در زیر به تلاش می کنیم تا چرایی خرید ویلا در شهرک های ویلایی را بیشتر توضیح دهیم:

  • ویلاهای شمال کشور وقتی در شهرک های ویلایی ساخته شده باشند با دیدگاه موقعیتی ساخته شده اند. توضیح آنکه معمولا موقعیت شهرک های ساحلی بهترین موقعیت ها هستند بخصوص اگر توسط شرکت های انبوه ساز معتبر ساخته شده باشند. آنها این شهرک های ساحلی را در بهترین موقعیت جغرافیایی احداث می کنند تا از نظر دسترسی شرایط مطلوبی داشته باشد. صرف نظر از اینکه آنها با انتخاب این موقعیت برای شهرک های ساحلی به دنبال سود بهتر خود هستند وقتی دسترسی و موقعیت شرهک ساحلی خوب باشد راحت تر می توانید از انواع راه ها و جاده های مواصلاتی به شهرک خود دسترسی داشته باشید. در شرایط بارانی و برفی هم می توانید بدون محدودیت در ویلای خود زندگی کنید و رفت و آمد داشته باشد.
  • دیدگاه و یا به اصطلاح ویو شهرک های ساحلی معمولا به شکلی در نظر گرفته می شود که ویلای ساخته شده در این شهرک ها چیزی از سایر ویلا ها کم نداشته باشند. آنها معمولا یا رو به دریا هستند و یا رو به طبیعت جنگلی و بکر شمال
  • شهرک های ساحلی امنیت فوق العاده بالاتری دارند. این شهرک ها دارای یک نگهبانی و یا حراست شبانه روزی هستند و این موضوع باعث می شود از موضوعات سرقت و تخریب و استفاده بدون مجوز در امان باشید
  • قیمت ویلاهای ساخته شده در شهرک های ساحلی معمولا منطقی تر و به صرفه تر است زیرا عموما بصورت انبوه ساختته می شوند و در این شرایط قیمت تمام شده برای پیمانکار کمتر خواهد بود. دلیل آن هم قطعا استفاده از تجهیزات و مصالح بی کیفیت نیست. مطابق با قانون تجارت هر چه میزان خرید بالاتر باشد قیمت تمام شده کمتر است و در شهرک های ساحلی به دلیل عمده خریدن مصالح قیمت ها کمتر تمام می شود. ضمن اینکه مساحت ویلاها در شهرک های ساحلی هم معمولا کمتر است.
  • ویلاهای شهرکی می توانند بسته به موقعیت مکانی خود ارزش گذاری شوند اما آنچه که اهمیت دارد این است که در این شهرک ها به دلیل اینکه قالبا چندین خانواده مختلف زندگی می کنند همیشه زندگی در جریان است و همین موضوع هم امنیت بالاتری برای ویلا به همراه دارد و هم اینکه باعث می شود امکانات در اطراف شهرک های ساحلی بیشتر تاسیس شود
  • شهرک های ساحلی معمولا در مناطقی ساخته می شوند که دستیابی به امکانات شهری ، مراکز درمانی و خدماتی و از همه مهم تر دریا و طبیعت بسیار ساده است
  • اغلب شهرک های ساحلی توسط انبوه سازان معتبر و صاحب نام ساخته می شوند. این شرکت ها به دلیل اینکه به دنبال اعتبار خود هستند به هیچ عنوان از مصالح بی کیفیت و یا تجهیزات بی کیفیت در ساخت ویلا خود استفاده نمی کنند و اغلب از بالاترین استاندارد های ساخت ویلا در شهرک ها استفاده می شود.
  • خرید ویلای مبله در شهرک های ساحلی خیلی ساده تر ممکن می باشد. این ویلاها البته شرایط مختلفی دارند ولی یکی از بهترین محاسن آنها این است که شما نیازی نیست برای تجهیز ویلا اقدام کنید و ویلا آماده استفاده می باشد.
  • در هنگام فروش ویلا همواره ویلاهایی که در شهرک های ساحلی قرار دارند مشتری بیشتری نسبت به ویلاهای انفرادی دارند.
  • ویلاهای ساخته شده در شهرک های ویلایی معمولا مشکلات مرسوم در ویلاهای شخصی مانند ورثه ای بودن ، مشکلات سند، نداشتن پروانه ساخت و … را ندارند.

بهترین شهرک های ساحلی

شهرک های ساحلی زیادی در منطقه شمال ایران ساخته می شوند و عمدتا مالکین این ویلاها ادعای بهترین بودن را دارند. اما در نظر داشته باشید که خرید ویلا در شهرک های ساحلی خود را همیشه از شرکت های صاحب نام و معتبر انجام دهید تا با مشکلات خاصی مواجه نشوید.

شهرکهای ساحلی آرش به روزترین و بهترین شهرک های ساحلی در شمال ایران هستند که با توجه به اعتبار فوق العاده شرکت انبوه سازان آرش سازنده شهرک های ویلایی آرش به عنوان بزرگترین شرکت ساخت ویلا در شمال کشور خاطر هر خریداری را آسوده می کند.

شهرک های ساحلی آرش در بهترین منطقه جغرافیایی گیلان و در انزلی و زیباکنار ساخته شده اند  که ضمن داشتن بهترین دسترسی ها به مراکز شهری و خدماتی و درمانی از جدیدترین تکنولوژی ها و امکانات برای ساخت آنها ساتفاده شده و تمامی مصالح به کار گرفته شده در ساخت ویلاهای این شهرک های ساحلی مرغوب ترین و استانداردترین مصالح ساخت و ساز در شمال کشور متناسب با آب و هوای این مناطق می باشد.

شرکت آرش به منطور اطمینان خریداران محترم تمامی تعهدات لازم را به مشتریان ارائه می کند و آماده مشاوره و واگذرای ویلاهای شهرک های ساحلی خود با شرایط و قیمت های متنوع می باشد. برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران

نام و نام خانوداگی
متن پیام
برای خرید زمین و ویلا نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر سوالی دارید تیم پشتیبانی ما از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ شب پاسخگوی شما خواهند بود.

×